אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יו"ר ועד חברת החשמל נגד סמנכ"ל חטיבת הייצור: "מזלזל ומתעמר במנהלים ובעובדים" צילום: תומי הרפז

יו"ר ועד חברת החשמל נגד סמנכ"ל חטיבת הייצור: "מזלזל ומתעמר במנהלים ובעובדים"

מיקו צרפתי פנה למנכ"ל החברה בתלונה נגד התנהלותו של יצחק בלמס: "יש למנות יועץ ארגוני לבדיקת המצב האנושי והניהולי בחטיבה לפני שהמצב מתדרדר והופך חסר תקנה"

24.07.2014, 12:16 | ליאור גוטמן

יו"ר ועד עובדי חברת החשמל, דוד (מיקו) צרפתי, פנה הבוקר (ה') למנכ"ל חברת החשמל, אלי גליקמן, בדרישה לבצע שינוי ארגוני בחטיבת הלקוחות של החברה. הנימוק לדרישה - התעמרות, לכאורה, של סמנכ"ל החטיבה יצחק בלמס בעובדי החברה.

קראו עוד בכלכליסט

"זה מכבר התרעתי וקבלתי בפניך על התנהגותו של מר יצחק בלמס, סמנכ"ל חטיבת הייצור. ככל הנראה מאז שהוחלט להעביר את אגף ההולכה לחטיבת הלקוחות מביע, זה האחרון, תרעומת בדרך של זלזול והתעמרות במנהלים ובעובדים המכהנים תחתיו בחטיבה", אומר צרפתי.

לטענת צרפתי, החברה סובלת לאחרונה מריבוי של תקלות חמורות בתחנות הכוח. "במקום ללכד את החטיבה עוסק הסמנכ"ל בהטחת האשמות לכפופים לו, תוך העלבה וניסיון לערוף ראשים של מנהלים ותיקים ומסורים (אשר אינם מקורבים אליו אישית), שנתנו את נשמתם לחברה במשך שנים רבות", הוא מוסיף.

תחנת הכוח של חברת החשמל בחיפה. "במקום ללכד את החטיבה לבדוק את התנהלותו שלו, עוסק הסמנכ"ל בהטחת האשמות לכפופים לו", צילום: אלעד גרשגורן תחנת הכוח של חברת החשמל בחיפה. "במקום ללכד את החטיבה לבדוק את התנהלותו שלו, עוסק הסמנכ"ל בהטחת האשמות לכפופים לו" | צילום: אלעד גרשגורן תחנת הכוח של חברת החשמל בחיפה. "במקום ללכד את החטיבה לבדוק את התנהלותו שלו, עוסק הסמנכ"ל בהטחת האשמות לכפופים לו", צילום: אלעד גרשגורן

עוד אומר צרפתי כי התנהגות מסוג זה אינה מקובלת בתקופה בה עובדי החברה עמלים כדי לחבר ללקוחות את כל הקווים שנותקו כתוצעה מגיעות רקטות. "אנו מבקשים למנות בדחיפות, יועץ אירגוני לבדיקת המצב האנושי והניהולי בחטיבה לפני שהמצב מתדרדר והופך חסר תקנה", מסכם יו"ר הוועד את פנייתו.

תגובת חברת החשמל: "מדובר בנושאים אישיים ואין בכוונתנו לעסוק בהם בתקשורת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות