אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נס זכתה במכרז ענק בשירותי בריאות כללית בהיקף עשרות מיליוני שקלים

נס זכתה במכרז ענק בשירותי בריאות כללית בהיקף עשרות מיליוני שקלים

המערכת מיועדת לבתי החולים של שירותי בריאות כללית. היא תתבסס על פלטפורמה של SAP, ותכלול פתרון קליטה ושחרור של חולים, תיעוד, ניהול נושאים כספיים ותפעול שוטף

24.07.2014, 12:52 | רפאל קאהאן

נס טכנולוגיות זכתה בפרויקט רחב היקף להקמת מערך ניהול אדמיניסטרטיבי של הטיפול בחולים, החל מרגע קליטתם ועד שחרורם, בכל 14 בתי החולים של שירותי בריאות כללית בארץ. כך על פי הודעת החברה שלשום (ג'). על פי מידע שהגיע ל"כלכליסט", היקפו של הפרויקט הינו מעל כ-30 מיליון שקל. 

קראו עוד בכלכליסט

הפרויקט, אשר עיקרו הטמעת מערכת ייעודית של חברת SAP צפוי לארוך כשנה וחצי עד העלייה לאוויר. החוזה כולל את הקמת המערכת ותחזוקתה. במסגרת המכרז לפרויקט זה, התמודדה נס מול חברות בינלאומיות, כגון IBM ו-HP.

המערכת החדשה תשמש בכל 14 בתי החולים של שירותי בריאות כללית, צילום: גלעד קוולרצ המערכת החדשה תשמש בכל 14 בתי החולים של שירותי בריאות כללית | צילום: גלעד קוולרצ'יק המערכת החדשה תשמש בכל 14 בתי החולים של שירותי בריאות כללית, צילום: גלעד קוולרצ

במסגרת הפרויקט, ייושם ויוטמע בכל בתי החולים פתרון בשם IS-H SAP, אשר ינהל את תהליכי קליטת החולים, לאורך כל שלבי הטיפול בבית החולים ועד שחרורם. המערכת תטפל בכל מערך הרשמות הרפואית, המנהל, ההתחשבנות הכספית ועוד.

יישום פתרון ה- IS-H בכללית נועד לתת מענה לצורך בהחלפת מערכת ה-ATD הקיימת ומהווה המשך והרחבה למערכת ה-ERP של SAP המיושמת בכללית בתחומי לוגיסטיקה, כספים ומשאבי אנוש.

יחיאל גפנר, סמנכ"ל מערכות מידע משירותי בריאות כללית, אמר: "פנינו למספר גופים בתחום, מתוכם נבחרה נס. הפרויקט יאפשר לנו לנהל במקום אחד את כל המידע המנהלי אודות הטיפול בחולה המגיע לאשפוז, כולל כל התיעוד סביב הזימון לטיפול ולבדיקות".

גיא דנציג, משנה למנכ"ל ומנהל קבוצת הפתרונות העסקיים בנס טכנולוגיות, אמר: "המערכת החדשה תנהל את כל תהליכי קליטת החולה ועד שחרורו ותהווה ערוץ התחשבנות אחד לכל בתי החולים של הכללית הפזורים בארץ. פרויקט זה יגרום לפישוט תהליכים במערכות המחשוב".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות