אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קמטק תחל להתקין מדפסות תלת ממד ללקוחות ברבעון הרביעי

קמטק תחל להתקין מדפסות תלת ממד ללקוחות ברבעון הרביעי

החברה סיימה את הרבעון השני עם עלייה זעומה של 4% בהכנסות ל-23.2 מיליון דולר. הרווח המתואם הסתכם ב-2.3 מיליון דולר לעומת מיליון דולר ברבעון המקביל

29.07.2014, 16:04 | ניר צליק
קמטק, יצרנית מערכות הבדיקה למעגלים מודפסים, תחל להתקין מדפסות תלת ממד אצל לקוחות ברבעון הרביעי. כך מסרה החברה עם פרסום דו"חותיה לרבעון השני. ההכנסות הראשונות מפעילות זו יתקבלו ב-2015. בתגובה זינקה מניית החברה ב-25% במסחר בתל אביב.

מבחינת התוצאות עצמן, קמטק סיימה את הרבעון השני עם עלייה זעומה של 4% בהכנסות ל-23.2 מיליון דולר. הרווח המתואם הסתכם ב-2.3 מיליון דולר לעומת מיליון דולר ברבעון המקביל.

קמטק פיתחה מדפסת תלת ממדית להדפסה של שכבת מסכת הלחמה שהיא שכבה תלתממדית שלעובי שלה יש חשיבות גבוהה ללקוחות בתחום השבבים.

כיום הדפסת השכבה הזו נעשית בשיטות אנלוגיות שכוללות מספר תהליכי ייצור עם ארבעה-חמישה עובדים שמפוזרים על שטח של 400–300 מ"ר במפעל, כאשר קמטק פיתחה מדפסת שמופעלת בידי אדם אחד בלבד.

השיטה הקיימת כיום היא בעצם שיטה כימית שדורשת אחר כך גם טיפול במי שפכים, כאשר הטכנולוגיה של קמטק אינה מצריכה טיפול דומה. עלות המדפסת של קמטק צפויה לעמוד על כ-300-350 אלף דולר, כאשר כל מכונה שתימכר תייצר הכנסות חוזרות של דיו.  

רפי עמית מנכ"ל קמטק רפי עמית מנכ"ל קמטק רפי עמית מנכ"ל קמטק

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות