אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חואווי: מכירותינו במזה"ת ובאפריקה זינקו ב-275% תוך 6 חודשים צילום: הראל עילם

חואווי: מכירותינו במזה"ת ובאפריקה זינקו ב-275% תוך 6 חודשים

החברה הסינית מבססת את מעמדה כיצרנית המובייל השלישית בגודלה אחרי אפל וסמסונג; הדו"ח החציוני שהפיצה מציג צמיחה של 62% במכירות הסמארטפונים שלה. עד סוף השנה תחזיק בכ-6.7% משוק הסלולר העולמי

29.07.2014, 17:33 | הראל עילם
ענקית התקשורת הסינית חואווי חודרת במהירות למערב ורושמת קצב צמיחה מרשים במכירות סמארטפונים. כך עולה מהדו"ח החצי-שנתי שהחברה פרסמה אמש (ב'). שאו יאנג, סמנכ"ל השיווק בחברה, אמר כי במזרח התיכון ובאפריקה שיעור המכירות של החברה זינק ב-275% בשנה האחרונה.

קראו עוד בכלכליסט

לפי החברה, היא מכרה בחצי הראשון של 2014 כ-34 מיליון סמארטפונים, שיעור צמיחה מרשים של 62% לעומת החצי המקביל אשתקד - מהר יותר מכל יצרנית סלולר גדולה אחרת. החברה מעריכה כי תעמוד ביעד המכירות השאפתני שלה לכלל 2014, בסך 80 מיליון טלפונים חכמים.

מכשירי חואווי תופסים תאוצה מחוץ לסין מכשירי חואווי תופסים תאוצה מחוץ לסין מכשירי חואווי תופסים תאוצה מחוץ לסין

שאו הוסיף כי לחברה יש גם קצב צמיחה מהיר במיוחד בדרום אמריקה ואירופה וכי חואווי מתמקדת כעת רק בפיתוח ומכירת סמארטפונים. האסטרטגיה של החברה מתמקדת בשווקים מתפתחים על חשבון השוק הקלאסי של החברה, סין עצמה. למעשה, 75% ממכירות הסמארטפונים של חואווי בחציון האחרון היו מחוץ למדינה.

חברת המחקר IDC מעריכה שבמהלך 2014 ימכרו בעולם כ-1.2 מיליארד טלפונים - מה שיתן לחואווי נתח שוק של 6.7% ויבסס את מעמדה כיצרנית הסלולר השלישית בגודלה אחרי סמסונג ואפל. לפי IDC, ברבעון הראשון של 2014 החזיקה חואווי ב-4.9% מהשוק העולמי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות