אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יוסי זינגר מונה למנכ"ל שותפות גבעות עולם

יוסי זינגר מונה למנכ"ל שותפות גבעות עולם

זינגר סיים לאחרונה את 6 שנים כמנכ"ל חברת האחזקות, גרנית הכרמל, מקבוצת עזריאלי. זינגר יקבל שכר של 27 אלף דולר בחודש ובונוסים שנתיים הכפופים לתוצאות ולהחלטות הדירקטוריון

04.08.2014, 10:14 | מיקי גרינפלד

שותפות גבעות עולם הודיעה היום (ב') על מינויו של יוסי זינגר למנכ"ל השותפות. זינגר (55) שסיים לאחרונה את תפקידו כמנכ"ל חברת האחזקות, גרנית הכרמל, מקבוצת עזריאלי, הוא שימש בתפקיד 6 שנים.

משכורתו החודשית של זינגר תעמוד על 27 אלף דולר. לאחר פרסום הדוחות השנתיים יקבל זינגר בונוס שנתי בסכום עליו יחליט הדירקטוריון. כמו כן יקבל זינגר בונוס שנתי בגין גידול בהכנסות: בונוס זה יעמוד 5% מן הסכום שבו יעלו ההכנסות של השותפות מעל סכום שנתי של 8.5 מיליון דולר. הבונוס השנתי הוגבל לתקרה של 500 אלף דולר בשנה הראשונה, 750 אלף דולר לשנה השנייה ומליון דולר לשנה השלישית ואילך.

במסגרת תפקידו בגרנית הכרמל, שימש זינגר גם כיו"ר פעיל של חברות הבנות - סונול, סופרגז ו-GES - שתחומי פעילותן משיקים בחלקם לפעילות גבעות עולם. כמו כן, זינגר שימש כיו"ר פעיל של חברת טמבור, שנמכרה לאחרונה.

אתר קידוח מגד 5 של גבעות עולם ליד ראש העין, צילום: צביקה טישלר אתר קידוח מגד 5 של גבעות עולם ליד ראש העין | צילום: צביקה טישלר אתר קידוח מגד 5 של גבעות עולם ליד ראש העין, צילום: צביקה טישלר

בחודש פברואר החליט דירקטוריון גבעות עולם על פיטורי המנכ"ל טוביה לוסקין, האיש שהקים את גבעות בתחילת שנות ה-90, לאחר בדיקה שערך צוות גיאולוגים בראשותו בקרקעות המדינה. גיורא איילנד, ששימש כיועץ לחברה, מונה למנכ"ל זמני, והחבר החלה באיתור מנכ"ל קבוע.

זינגר היה ממייסדי חברת הייעוץ גיזה זינגר אבן ושימש כשותף המנהל בחברה, עד שפרש בשנת 2008. בנוסף, עמד בראש קבוצת המייסדים של חברת דירוג האשראי מדרוג. הוא מכהן כדירקטור בחברות שונות במשק בין היתר. דירקטוריון השותפות ציין את הצלחתו של זינגר בהובלת גרנית הכרמל וכן את הניסיון וההיכרות המעמיקה של זינגר עם שוק ההון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות