אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלוט: גידול של 31% בהכנסות לא הספיק; המניה צוללת ב-17%

אלוט: גידול של 31% בהכנסות לא הספיק; המניה צוללת ב-17%

החברה אף עברה לרווח נקי של 1.9 מיליון דולר לעומת הפסד של 900 אלף דולר ברבעון המקביל, אולם האנליסטים ציפו ליותר

05.08.2014, 19:00 | ערן סוקול
אלוט תקשורת(ALLT) דיווחה היום (ג') על תוצאותיה לרבעון השני של 2014 עם שיפור ניכר לעומת הרבעון המקביל אשתקד, אולם מדובר באכזבה לעומת צפי האנליסטים.

קראו עוד בכלכליסט

החברה דיווחה על הכנסות של 28.2 מיליון דולר, גידול של 31.1% לעומת הכנסות של 21.5 מיליון דולר ברבעון המקביל. גם בשורה התחתונה נרשם שיפור, כאשר הרווח הנקי ברבעון עמד על 1.9 מיליון דולר או 6 סנט למניה, לעומת הפסד נקי של 900 אלף דולר או 3 סנט למניה ברבעון המקביל.

אולם, צפי האנליסטים היה לרווח נקי של 3 מיליון דולר או 8 סנט למניה על הכנסות של 28.6 מיליון דולר.

במהלך הרבעון השני התקבלו 18 הזמנות גדולות למוצרי החברה, מהן 3 הזמנות בוצעו על ידי לקוחות חדשים. בנוסף, אלוט זכתה בחוזה של 3 מיליון דולר עם ספק תקשורת בכבלים בדרג Tier-1 להספקת פתרון לניהול חכם של תעבורת תקשורת והתקבלו 3 הזמנות גדולות מחברות, לפתרונות מבוססי ענן.

"אנו מעודדים מהאימוץ המהיר של פלטפורמת ה-Allot Service Gateway Tera בקרב ספקי תקשורת סלולרית בדרג Tier-1 ומצפים שהדבר יהווה בסיס להמשך אספקת פתרונות בתחומי ניתוח המידע, האבטחה ושירותי ערך מוסף אחרים גם בעתיד. עם הכניסה למחצית השנייה של השנה, ניהול המכירות שלנו מגלה חוסן, ואנו ממשיכים לזהות הזדמנויות מעניינות אצל ספקי תקשורת הבוחרים בפתרון מקיף יותר מאשר בעבר" אמר אנדרי אלפנט, נשיא ומנכ"ל אלוט תקשורת. "אנו רואים ביקוש הולך וגובר לשירותים בלא חיוב, ומבחינים במעבר למסלולי צריכת נתונים ממוקדי אפליקציות".

אנדרי אלפנט, נשיא ומנכ"ל אלוט תקשורת אנדרי אלפנט, נשיא ומנכ"ל אלוט תקשורת אנדרי אלפנט, נשיא ומנכ"ל אלוט תקשורת

אלוט תקשורת, עוסקת בפיתוח תוכנות לניהול ואופטימיזציה של רוחב הפס ואיכות השירות ברשתות תקשורת נתונים. משפחת מוצרי NET ENFORCER שפיתחה, מתעדפת הקצאת רוחב פס ברשתות תקשורת, על פי מדיניות הנקבעת על ידי הלקוח.

מוצריה של אלוט מיועדים לארגונים המבקשים לתת עדיפות לתעבורת נתונים, באפליקציות התורמות להכנסותיהם ולצמצום "זלילת" רוחב פס על ידי אפליקציות בידוריות כגון תוכנות שיתוף קבצים. תעדוף של תקשורת חיונית (כגון טרנזאקציות כספיות או דואר) מסייע לארגון לנצל טוב יותר את קו התקשורת שהוקצה לו, מבלי להשקיע בהגדלת רוחב הפס. אלוט רשומה כחברה דואלית, מניותיה נסחרות הן בבורסה בתל אביב והן ב-NASDAQ.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות