אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עסקת ענק במגדל עלית: משקיע רכש 24 דירות ב-46.7 מליון שקל

עסקת ענק במגדל עלית: משקיע רכש 24 דירות ב-46.7 מליון שקל

יחידות הדיור, שנרכשו בפרויקט המגורים של חברת מצלאוי ברמת גן בשטח של מפעל הממתקים המיתולוגי, כוללות 4-2 חדרים וממוקמות בקומות 18-1. אכלוס הפרויקט יחל ב-2017

06.08.2014, 15:47 | דותן לוי

חברת מצלאוי, הבונה את פרויקט מגדלי עלית ברמת גן, דיווחה היום (ד') על עסקה שבמסגרתה רכש משקיע בודד 24 דירות בסכום של 46.7 מליון שקל. יחידות הדיור שנרכשו כוללות שניים-ארבעה חדרים והן ממוקמות בקומה הראשונה ועד הקומה ה-18. כמו כן לכל דירה מוצמדת חניה תת-קרקעית.

קראו עוד בכלכליסט

הפרויקט של מצלאוי, הנבנה בשטח של מפעל הממתקים המיתולוגי של עלית במתחם הרחובות ארלוזורוב וז'בוטינסקי, כולל מבנים לשימור ושני מגדלי מגורים. המגדל הראשון הממוקם בגב המבנה לשימור, יתנשא לגובה 34 קומות ויכלול כ-150 יחידות דיור. כמו כן מתכונן מגדל שני באותו היקף שבנייתו טרם אושרה.

הדמיה של אחד המגדלים ברמת גן הדמיה של אחד המגדלים ברמת גן הדמיה של אחד המגדלים ברמת גן

במגדל מתוכננות דירות בנות שניים-חמישה חדרים ופנטהאוזים. והוא כולל גם חדר כושר, ספא, ומועדון דיירים. אכלוס המגדל צפוי בספטמבר 2017. ממזרח למגרש מקימה חברת אזורים מגדל בן 65 קומות. מצלאוי רכש את הקרקע למתחם מאזורים בשנת 2009 ובתמורה ל-40 מיליון שקל.

סמי מצלאוי, יו"ר חברת מצלאוי ובעלי החברה, אמר בהמשך לעסקה, כי "מתחם עלית עתיד להפוך לצנטרום החדש, והתוסס של גוש דן הן בתחום המגורים, המסחר והתעסוקה. האזור כולו צפוי לעבור התחדשות עירונית מאסיבית לצד בנייה לגובה של מגדלי יוקרה למגורים, לכן אני לא מופתע שיש מתעניינים רבים בפרויקט. העיר רמת גן תציע אלטרנטיבה למגדלי היוקרה של תל אביב ובמחירים שפויים ביחס לשוק זה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
שוק חופשי? אנחנו כבר לא מדינה, אנחנו קרן גידור
מקום שבו אנשים מאד עמידים, שאין להם כמעט שום קשר למדינה, אם בכלל, מלבינים כספים או הופכים אותם להשקעה. בינתיים, הצעירים ה"מפונקים" של ישראל, נקראים להלחם ולמות בשביל מדינה שאפילו קורת גג לא מוכנה לספק להם. למה לבנות בשביל הכמה גרושים שלכם? יש איזה מלייאן מחו"ל (או טייקון כחול לבן) שישלם עשרות מיליוני שקלים בשביל דירות יוקרה שאיש לא יגור בהן. שוק חופשי, לא? אז חופשי יבנו בשבילם וחופשי יירקו עליכם, אחרי שתחזרו ממילואים. יירקו עליכם עוד פעם ויעבירו אתכם 7 מדורי גהינום אם נפצעתם, הם מעדיפים שתמותו, יותר זול לקרוא נאומים "לזכרון הנופלים" מאשר לטפל באדם שנפגע לצמיתות. תמשיכו לעבוד כמו חמורים בשעות לא נורמאליות, לתת חצי מהשכר שלכם למשרד האוצר (בעוד שממכירת "תנובה" לא נכנס שקל לקופת המדינה - לא נורא, שוק חופשי, יש עוד 7 מיליון פראיירים לקחת מהם), לא לראות את המשפחה שלכם, לשלם הון לטיפת חלב, למעון, לקייטנה, לגדל עוד דור של בשר תותחים בשביל שליטים ומשקיעים. אנחנו רק צפים מעט עם האף מעל המים, זה כל מה שהם צריכים שנעשה, כל עוד אנחנו ממשיכים לעבוד, לשלם מיסים, לעשות מילואים וללדת עוד ילדים, המכונה מטקטקת. חלילה אם נרים את הראש, הם יאבדו את הנכסים שלהם.
StoutViking , Midgaard  |  07.08.14
לכל התגובות