אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פינטרסט חיה ובועטת: השיקה שירות צ'ט אישי וקבוצתי

פינטרסט חיה ובועטת: השיקה שירות צ'ט אישי וקבוצתי

הרשת החברתית הדועכת מנסה לחזור לקדמת הבמה, עם תכונת מסרים מידיים חדשה שזמינה גם באתרה וגם באפליקציית המובייל שלה. האם זה מה שיאפשר לה להתחרות בפייסבוק וביישומים כווטסאפ וסנאפצ'ט?

07.08.2014, 13:25 | עומר כביר
זוכרים את פינטרסט Pinterest? הרשת החברתית הלא ברורה שמאפשרת לגולשים לאצור ולשתף תמונות מאתרים שונים זכתה לתשומת לב ניכרת לפני כשנתיים, אך מאז סבלה מדעיכה מתמשכת בעניין מצד הציבור הרחב. כעת מנסה פינטרסט להתניע מחדש את העניין בה, באמצעות הוספת פונקציית צ'ט לשירות.

קראו עוד בכלכליסט

"מדי יום, אנשים שולחים יותר משני מיליון Pins”, נכתב בפוסט בבלוג הרשמי של החברה. “שליחת Pin היא דרך נהדרת להודיע למישהו שמצאתם משהו שהוא אוהב. רצינו להקל עליכם לנהל שיחה מסורתית סביב ה-Pins האלו. אז עכשיו, כשמישהו שולח לכם Pin, אפשר להשיב לו בהודעה או עם Pin משלכם".

אוסף תמונות פינטרסטי אוסף תמונות פינטרסטי אוסף תמונות פינטרסטי

בנוסף מאפשרת פינטרסט לנהל צ'ט קבוצתי. “נאמר שאתם מארגנים טיול קמפינג עם חברים - נסו לשלוח Pins לכל החבר'ה כדי לתכנן לאיפה ללכת ומה לבשל לארוחות. אם אתם צריכים תזכורת למה מביא מי, פשוט פיתחו את השיחה".

כיאה לגל המסרים המידיים האחרון, שירות הצ'ט זמין גם באפליקציות המובייל של פינטרסט. האם זה מספיק כדי להחזיר את הרשת החברתית ללב התודעה הציבורית ולהפוך אותה ללהיט מסחרר? מסופקני.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות