אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עובדי ערוץ 10 הפגינו מול משרדיו של יוסי מימן: "אין תירוץ לעוד קיצוץ"

העובדים מוחים על התוכנית לקצץ במשכורותיהם ודורשים לקבל בתמורה מניות בערוץ. נציגתו של מימן אירית אילוז הציעה לעובדים לעיין בספרי החשבונות ובמאזנים של הערוץ; מתן חודורוב ל"כלכליסט":" אנחנו מצפים לחידוש הדיאלוג מתוך רצון להביא לסיום המשבר ולהבטיח את יציבות הערוץ לשנים רבות"

07.08.2014, 15:26 | אופיר דור

עובדי ערוץ 10 חזרו להפגין היום (ה'). כ-100 עובדי הערוץ הפגינו מול משרדי קבוצת מרחב של בעל השליטה בערוץ יוסי מימן במחאה על תוכנית ההתייעלות המתוכננת והקיצוץ החד בשכר במסגרתה. העובדים נשאו שלטים כמו "אין לכם תירוץ לבצע עוד קיצוץ", "מקצצים במשכורות? שלמו במניות!" ו"אלמוג בוקר אינו הפקר".

קראו עוד בכלכליסט

ההפגנה יצאה לדרך לאחר אסיפת עובדים קשה אתמול
במסגרתה הודיע המנכ"ל יוסי ורשבסקי על מתווה הקיצוץ בשכר. עובדים בערוץ שמשתכרים מעל 10,000 שקל יספגו קיצוץ של 10%, עובדים עם שכר של 20 אלף שקל ומעלה יקוצצו ב-20% ועובדים עם שכר של מעל 30 אלף יספגו קיצוץ של עד 60% בשכר.

העובדים הזמינו לאסיפת העובדים אתמול את חברת הדירקטוריון אירית אילוז, נציגתו של מימן, אולם היא לא הגיעה ולכן הודיע ועד העובדים, בראשות מתן חודורוב, על הפגנה מול משרדיו של מימן. העובדים דורשים כי בתמורה לקיצוץ יקבלו מניות בערוץ וכמו כן יוכלו למנות דירקטור מטעמם שיהיה מעורב בניהול. ההודעה על הקיצוץ בשכר הגיעה לאחר חודש של עבודה אינטנסיבית בעיקר בחברת החדשות של הערוץ במסגרת סיקור מבצע "צוק איתן".

הפגנה עובדי ערוץ 10 מול משרדי יוסי מימן. בחזית מתן חודורוב, צילום: אוראל כהן הפגנה עובדי ערוץ 10 מול משרדי יוסי מימן. בחזית מתן חודורוב | צילום: אוראל כהן הפגנה עובדי ערוץ 10 מול משרדי יוסי מימן. בחזית מתן חודורוב, צילום: אוראל כהן

אילוז יצאה אל העובדים המפגינים ושוחחה איתם במשך כ-25 דקות. חלק מהעובדים התעמתו איתה בנושא הכשלים הניהוליים בערוץ ומה שהם הגדירו כבזבזנות שהובילו למצבו הפיננסי הבעייתי כיום.

חודורוב אמר ל"כלכליסט": "אני שמח שאירית אילוז יצאה לשוחח איתנו לאחר שנוכחה באכזבה ובכעס שחשים העובדים. רשמנו לעצמנו את ההצעה החדשה של אילוז לעיין בספרי החשבונות ובמאזנים של ערוץ 10 לצורך איתור מקורות חלופיים לתוכנית ההבראה הנוכחית. אנחנו מצפים לחידוש הדיאלוג מתוך רצון להביא לסיום המשבר ולהבטיח את יציבות הערוץ לשנים רבות".

אילוז אמרה עוד לעובדים כי הערוץ נמצא במגעים להכנסת משקיע חדש. דברים אלו עמדו בניגוד לאמירה של ורשבסקי אתמול שאמר כי אין כרגע משקיע פוטנציאלי באופק.

העיתונאי גיא מרוז אמר לאילוז: "הבאתם את מיטב האנשים לערוץ - תנו להם לעזור לכם לנהל. אנחנו נעשה את כל המאמצים להביא משקיע שיציל את הערוץ וידאג לכם. אנחנו נהיה משקיעים עד להגעת משקיע".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
אילוז, יא צדיקה, איפה הכסף שלקחת מאמפל?
ממש מרתיח את הדם לראות את גברת אילוז שביחד עם אדון מימן, משכו משכורות של מליונים מחברת אמפל ורוקנו את הקופה לחלוטין לפני שזרקו את החברה לפירוק . ובדיוק השבוע פורסם על תספורת של 95 אחוז למשקיעי האג"ח של החברה להם חייבים מיליארד שקל!!! להם מימן לא יחזיר שקל אחד שחוק (כולל הלוואה של 23 מליון דולר אותה לקח מהמשקיעים בערבות אישית!! אפילו אותה הוא לא מכבד). אותה גברת אילוז בוכה על 800 מליון שקל אותם השקיע מימן בערוץ 10 אבל מצד שני מציג את עצמו כמסכן שלא מסוגל להחזיר שקל למחזיקי האג"ח של אמפל. אותה גברת אילוז שאני אשמח אם מישהו יסביר לי איזה כישורים או ערך מוסף היא נותנת לחברות בהם היא משמשת כסמנכלית כספים / דירקטורית , שעם המליונים אותם הרוויחה באמפל סידרה את עצמה להמשך חייה ובונה לעצמה וילה מפוארת בימים אלה, קיבלה מהבוס שלה תפקיד חדש כדירקטורית בערוץ 10 כדי שתוכל להמשיך להנות מתזרים מזומנים שוטף, האם היא זאת שיכולה להטיף לעובדי ערוץ 10?
זועם , תל אביב  |  08.08.14
לכל התגובות