אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פייסבוק רוכשת את חברת פרייבטקור שנוסדה ע"י עודד הורביץ צילום: בלומברג

פייסבוק רוכשת את חברת פרייבטקור שנוסדה ע"י עודד הורביץ

חברת אבטחת המידע פועלת בעמק הסיליקון ומועסקים בה ישראלים רבים; סכום הרכישה לא פורסם

08.08.2014, 15:34 | מאיר אורבך

פייסבוק מגדילה את צוות הישראלים בחברה עם רכישה חדשה: החברה הודיעה אמש (ה') שרכשה את חברת אבטחת המידע האמריקאית פרייבטקור (privatecore( שנוסדה על ידי הישראלי עודד הורביץ.

קראו עוד בכלכליסט

פרייבטקור שנוסדה בתחילת שנת 2012 וגייסה עד היום 2.3 מיליון דולר מהאנג'לים האמריקאים TEEC Angel Fund and Foundation Capital. על פי הודעת פייסבוק, בכוונת החברה לשלב את הטכנולוגיה של פרייבטקור בשרתים ומערכות החומרה שלה מתוך כוונה להגן טוב יותר על המערכות שלה.

 , צילום: shutterstock צילום: shutterstock  , צילום: shutterstock

לצד עודד הורביץ מועסקים בחברה מספר רב של ישראלים וישראלים לשעבר שגרים בעמק הסיליקון שם ממוקמת החברה. סכום הרכישה של החברה לא פורסם אך על פי הערכות אין מדובר בסכום גבוה מאחר שמדובר בחברה צעירה מאוד.

מפייסבוק נמסר כי "לנו ופרייבטקור יש אותו חזון לגבי עולם אבטחת המידע. אנו מתכוונים לשלב את הטכנולוגיה שלהם בשרתים שלנו מתוך מטרה להגן טוב יותר על האנשים המשתמשים בשירותים שלנו".

ג'ו סליבן, בכיר בפייסבוק לנושאי אבטחת מידע, אמר שזו רכישה חשובה לחברה בתקופה שבה היא מגבירה את תשומת הלב שלה לנושאים אלו. לדבריו, "הטכנולוגיה שלהם מגנה על השרתים מתקיפות שונות, כניסת פיזית לא מאושרת לחומרה ועוד. הצוות של החברה כולל מומחי אבטחת מידע בעלי ניסיון רב בתחום".

הורביץ, מנכ"ל החברה והמייסד שלה, היה בכיר ב-VMware לפני הקמת החברה ובעברו שירת שש שנים ביחידת מיחשוב בצה"ל.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות