אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שם את החול בפרספקטיבה

PLAY

שם את החול בפרספקטיבה

ציורי חול מדהימים, הקרב הוירטואלי האמיתי בין הימין והשמאל יוצא לדרך, על טרומבון אחד ועדר פרות, למה קשה לקנזס להגיע לכוכבים והדרך הנכונה להקשיב לביונסה

10.08.2014, 16:57 | נמרוד צוק

1. ללא כותרת, מים על חול

כל אחד בנה בנה מתישהו ארמון בחול על שפת הים. האמן הניו זילנדי ג'יימי הארקינס לוקח את הקונספט לרמה אחרת לגמרי, עם ציורי ענק מושקעים של מדרגות, מטוסים, טירות, גולגלות ושאר נופים בדיוניים שמשתמשים בתרגילי פרספקטיבה כדי לגרום לאנשים שהולכים על החוף להיראות כחלק מהציור. מהמם.

חול, חול בכל מקום חול, חול בכל מקום חול, חול בכל מקום

2. אם לא טוב לך, לך תגור איתם בעזה

מלחמת "צוק איתן" סיפקה לכל מי שחפץ בכך, ימני או שמאלני, שפע הזדמנויות להתכתשות פוליטית רוויית אלימות מילולית בפייסבוק, בטוויטר, ובכל מקום אחר באינטרנט בו ניתן לשגר טיעונים כגון "הלוואי שיאנסו אותך 200 סודנים יא בוגד" או "פשיסט עלוב, אתה מזכיר לי תקופות אפלות" לעבר הצד השני. למי שמשום מה לא בא על סיפוקו, יש את "מישהו לריב איתו" - פלטפורמה ייעודית למריבות מסוג זה, בסגנון צ'ט-רולט, בה ניתן להתחבר כשמאלני או כימני הקרוב לביתן ולמצוא יריב רנדומלי להטחת קללות. מערכת "כלכליסט" אינה אחראית לדם הוירטואלי שישפך.

3. הטרומבוניסט מהמלין

איך גורמים לפרות שלך להגיע למרעה בלי להתאמץ? לדרק קלינגנברג, חוואי וכוכב הרשת מקנזס, יש פתרון מעניין: לנגן להן בטרומבון את הלהיט "רויאלז" של לורד.

4. 51 הממלכות של צפון אמריקה

איך היו נראים סמלי הבתים של אלבמה, טקסס או קליפורניה בעולם (טוב יותר) בו מדינות ארה"ב היו שושלות במשחקי הכס? האלבום הבא מציע שלל דוגמאות מדויקות.

הדוב שבחדר הדוב שבחדר הדוב שבחדר

5. ביונסה, גרסת הקריאה הדרמטית

יש הרבה דרכים לבצע את הלהיט "סינגל ליידיז" של ביונסה. הגרסה המקורית ביותר שצולמה אי פעם היא כפי הנראה זו של השחקנית נינה מילין, שמדקלמת את השורות במונולוג וגינלי רווי פאתוס והבעות פנים מופרזות.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות