אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצות ישתמשו במשחק מחשב כדי לאתר שחקנים חדשים

קבוצות ישתמשו במשחק מחשב כדי לאתר שחקנים חדשים

קבוצות הפרמיירליג יעשו שימוש במאגרי המידע של משחק המחשב Football Manager כדי לזהות ולהחתים כישרונות חדשים

11.08.2014, 15:13 | שירות כלכליסט

קבוצות הפרמיירליג יתחילו להשתמש במאגרי המידע של משחק המחשב Football Manager על מנת לזהות ולהחתים כישרונות חדשים.

קראו עוד בכלכליסט

עטיפת המשחק פוטבול מנג עטיפת המשחק פוטבול מנג'ר 2015. מאמנים מרחבי העולם ימצאו וישוו בין שחקנים בעזרת הנתונים ומערכת החיפוש שתראה מוכרת לשחקני Football Manager עטיפת המשחק פוטבול מנג

חברת ספורט אינטראקטיב (SI), שיצרה את המשחק הפופולרי, תתחיל להזרים את מאגרי המידע שלה לתוך Prozone Recruiter, פלטפורמת ניתוח מידע מקוונת, שרבים מהקבוצות הבכירות משתמשות בה כדי למצוא שחקנים חדשים.

מידע ביוגראפי ופרטים על החוזים והתפקידים, שצברו ב-SI לאורך שני עשורים, ישולבו לתוך Prozone, כלי שמספק נתונים על שחקנים וסרטוני ארכיון של עשרות אלפי שחקנים מרחבי העולם.

"Prozone Recruiter נוצרה כדי להוות תמיכה לאינטואיציה של הסקאוטים והמאמנים, באמצעות אספקת מידע מפורט על הביצועים של למעלה מ-80 אלף שחקנים ברחבי העולם", מסר מנכ"ל החברה תומאס שמידר. "מאגר המידע של SI הוא משאב מדויק ויקר ערך שיגביר אף יותר את שירותי הגיוס שנספק. השילוב של נתוני SI יחזק את המעמד של Recruiter כפלטפורמת הגיוס וניהול הנכסים המקיפה ביורת הקיימת".

מיילס ג'יקובסון, מנהל הסטודיו של SI הוסיף: "במשך שנים שמענו סיפורים על מאמנים וסקאוטים שמשתמשים בנתונים שלנו ככלי עזר בתהליך הגיוס. מעתה והלאה, זה רשמי. מאמנים מרחבי העולם ימצאו וישוו בין שחקנים בעזרת הנתונים ומערכת החיפוש שתראה מוכרת לשחקני Football Manager. הנתונים שנאספו על ידי הרשת שלנו שמונה יותר מ-1,300 סקאוטים ברחבי העולם, ביחד עם נתוני הביצועים של Prozone הופכת זאת לכלי יקר ערך לכל קבוצת כדורגל שמתייחסת ברצינות לנושא גיוס שחקנים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות