אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סוכריות חמוצות: קינג חתכה תחזיות, המניה צללה ב-21% במסחר המאוחר

סוכריות חמוצות: קינג חתכה תחזיות, המניה צללה ב-21% במסחר המאוחר

יצרנית המשחק הפופולרי קנדי קראש, קינג, חתכה אמש את התחזיות שלה להמשך השנה על רקע ירידה בהזמנות של משתמשים במשחק

13.08.2014, 08:04 | שי סלינס

יצרנית המשחק הפופולרי קנדי קראש, קינג, דיווחה הלילה על תוצאותיה לרבעון השני של השנה, פספסה את התחזיות המוקדמות והורידה את התחזית להמשך השנה. וזאת על רקע חולשה בהזמנות של המשתמשים בקנדי קראש.

ההכנסות של קינג ברבעון השני של 2014 עמדו על 593.6 מיליון דולר, בהשוואה ל-455 מיליון דולר ברבעון השני של 2013. תחזיות האנליסטים עמדו על הכנסות של 608 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

הרווח הנקי של החברה עמד על 165.4 מיליון דולר, בהשוואה לרווח נקי של 125.9 מיליון דולר שהם 39 סנט למניה בתקופה המקבילה בשנה שעברה. הרווח המתואם למניה הסתכם ב-59 סנט ועמד בתחזיות המוקדמות של האנליסטים.

החברה דיווחה על ירידה של 5% בהזמנות של המשמשים למוצרים וירטואלים ל-611 מיליון דולר בהשוואה לרבעון הראשון של השנה. מנכ"ל החברה, ריקרדו זאקוני, אמר כי הם מורידים את התחזיות להמשך השנה על רקע ירידה צפויה בהזמנות של המשמשים במשחק הפופולרי. לפי החברה ההכנסות בהמשך השנה צפויות לעמוד על בין 2.25 מיליארד דולר ל-2.35 מיליארד דולר, בהשוואה לתחזית הקודמת של 2.55-2.65 מיליארד דולר במאי האחרון.

אפליקציית קנדי קראש, צילום: רויטרס אפליקציית קנדי קראש | צילום: רויטרס אפליקציית קנדי קראש, צילום: רויטרס

מניית חברת קינג,החלה להיסחר בוול סטריט במרץ האחרון לאחר ששלימה את ההנפקה הראשונית לציבור (IPO) לפי שווי של 7.1 מיליארד דולר. מאז ההנפקה ועד אתמול ירדה המניה בשיעור מתון של 4.2%.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות