אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נדאל נגד אוואט צילום: איי אף פי

נדאל נגד אוואט

יומיים אחרי שמונה לתפקיד הג'נרל מנג'ר של מאיורקה, סופג הישראלי האשמות קשות מצד משפחתו של הטניסאי בעקבות המינוי של ואלרי קרפין למאמן. מיגל אנחל נדאל צפוי להתפטר בעקבות חילוקי הדעות עם אוואט

14.08.2014, 10:48 | ynet

יומיים בלבד אחרי שהוצג כג'נרל מנג'ר של מאיורקה, דודו אוואט כבר נקלע לסערה. כלי התקשורת בספרד מדווחים ביממה האחרונה כי ההחלטה למנות את ואלרי קרפין למאמן הקבוצה גררה אחריה ביקורת נוקבת מצד משפחת נדאל, שעד לפני שלוש שנים שלטה בחלק מהמועדון.

קראו עוד בכלכליסט

אוואט. הסתכסך? , צילום: ראובן שוורץ אוואט. הסתכסך? | צילום: ראובן שוורץ אוואט. הסתכסך? , צילום: ראובן שוורץ

במסיבת העיתונאים בה הוצג, הבטיח אוואט כי ישתף פעולה באופן מלא עם מיגל אנחל נאדאל, שחקן העבר שמונה למנהל המקצועי של הקבוצה לפני כחודש וחצי. אלא שההחלטה לפטר את הצוות המקצועי הנוכחי בראשות מאנו סולר ולמנות את קרפין כנראה לא התקבלה בהבנה אצל משפחת נדאל.

מיגל אנחל נדאל עצמו, שכבר הפסיק להיפגש עם אוואט, לא הגיב למינוי של המאמן הרוסי, אבל משפחתו, בראשות הטניסאי רפאל ומאמנו טוני לא הסתירה את מחאתה על הצעדים של הישראלי. "אוואט הוא אותו הדבר כמו לורנסו סרה פרר", אמר טוני נאדאל, בהתכוונו לנשיא היוצא של הקבוצה אשר הסתכסך עם המשפחה.

במאיורקה מעריכים היום כי מדובר בעניין של זמן עד שמיגל אנחל יודיע על התפטרותו מתפקיד המנהל המקצועי. הוא תמך בהמשך העסקתו של סולר, וכעת נראה כי לאחר שייפתרו הנושאים הכספיים מול המאמן לשעבר ועוזריו, יודע מיגל אנחל נדאל על סיום תפקידו. כאמור, אוואט עצמו הצהיר כי הוא רוצה שיישאר בתפקידו, אבל נראה כי הפיצוץ בין הצדדים בלתי נמנע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות