אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת התעופה רויאל ג'ורדניאן מחדשת את הטיסות לישראל

חברת התעופה רויאל ג'ורדניאן מחדשת את הטיסות לישראל

לפני כשלושה שבועות, במהלך מבצע "צוק איתן", הודיעה החברה הירדנית על הפסקת הטיסות בין רבת עמון לנתב"ג, ורק היום חידשה אותן

17.08.2014, 12:59 | תומר הדר

חברת התעופה הירדנית רויאל ג'ורדניאן חידשה את טיסותיה לישראל.

לפני כשלושה שבועות, במהלך מבצע "צוק איתן", הודיעה החברה על הפסקת הטיסות בין רבת עמון לנתב"ג. אלא שבעוד שחברות התעופה האחרות חידשו את טיסותיהן לישראל, רויאל ג'ורדניאן בחרה שלא לעשות זאת. רק עתה החליטה לשוב ולטוס לישראל וממנה.

נתב"ג בעת השבתת הטיסות , צילום: אסף אשורי נתב"ג בעת השבתת הטיסות | צילום: אסף אשורי נתב"ג בעת השבתת הטיסות , צילום: אסף אשורי

יצוין כי טיסות מטעם רויאל ג'ורדניאן כן הופעלו בקו תל אביב-רבת עמון, אך אלה הופעלו על ידי ארקיע. בשעתו, למרות שהפסיקה לטוס באופן רשמי מרבת עמון לתל אביב המשיכה החברה למכור כרטיסי טיסה ליעדים בעולם, כאשר טיסת הקישור אל רבת עמון בוצעה על ידי ארקיע.

דבורה ברוכשטיין, מנכ"לית רויאל ג'ורדניאן ישראל מסרה בתגובה: "רויאל ג'ורדניאן חזרה לטוס לישראל כבר בסוף השבוע בצורה סדירה, ההחלטה על כך התקבלה כבר בשבוע שעבר. מעבר לכך, החברה מעולם לא הפסיקה לטוס אלא רק השהתה את הטיסות שלה מבחינת תפעול ביטחוני וביטוחי. רויאל ג'ורדניאן לא טסה לערים נוספות בעולם שמצויות במצב מלחמתי. הטיסות לא הורדו מהמערכות מהסיבה הפשוטה שבכל יום נעשתה הערכת מצב והמתנה להנחיות של חברת הביטוח בנוגע לטיסות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות