אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפרויקט של רביבו: כדורגלן העבר החל במכירת דירות יוקרה ברמת גן צילום: טל שחר

הפרויקט של רביבו: כדורגלן העבר החל במכירת דירות יוקרה ברמת גן

ארבעה חודשים לאחר שחברת חיים רביבו רכשה מגרש ברחוב שרת בעיר ביחד עם הקבלן יצחק כהן החלו היזמים בשלב השיווק. המחיר ינוע בין 27-35 אלף שקל למ"ר

17.08.2014, 17:31 | יעל דראל

כארבעה חודשים לאחר שחברת "חיים רביבו בע"מ", בשליטת כדורגלן העבר חיים רביבו, רכשה עם חברת "כוכב הנגב", בבעלות הקבלן יצחק כהן, מגרש ברחוב שרת ברמת גן, החל שלב השיווק בפרויקט: על פי התוכניות, פרויקט המגורים יכלול בניין מגורים בן 9 קומות שבו 14 דירות בנות 5-6 חדרים וכן 2 פנטהאוזים ו-2 מיני פנטהאוזים. הפרויקט יכלול בנוסף גם שני קוטג'ים בגודל של כ-300 מ"ר כל אחד. המחיר הממוצע ליחידה בפרויקט, משקף מחיר של בין 27-35 אלף שקל למ"ר.

המגרש, הממוקם ברחוב שרת 44 ברמת גן ומשתרע על פני 1,150 מ"ר, נרכש בחודש אפריל האחרון בסכום של כ-30 מיליון שקל מכונס נכסים, במסגרת שיתוף פעולה ראשון בין החברות. בחברות ציינו כי שיווק הפרויקט החל בימים אלה למקורבים ואנשי עסקים.

הדמיית הפרויקט של חיים רביבו וכוכב הנגד ברמת גן. 27-35 אלף שקל למ"ר הדמיית הפרויקט של חיים רביבו וכוכב הנגד ברמת גן. 27-35 אלף שקל למ"ר הדמיית הפרויקט של חיים רביבו וכוכב הנגד ברמת גן. 27-35 אלף שקל למ"ר

על פי התוכניות, הדירות בפרויקט ישתרעו על פני שטח של בין 170-200 מ"ר ויכללו מרפסות בשטח של 24-60 מ"ר. בקומות העליונות ממוקמים שני פנטהאוזים דופלקסים המשתרעים על קומה שלמה וכן שתי דירות מיני-פנטהאוזים, על מפלס אחד. הבניין צפוי לכלול שני מרתפי חניה. פרויקט המגורים של החברות תוכנן על ידי משרד האדריכלים בר-אוריין אדריכלים, והליווי הבנקאי הינו של בנק ירושלים.

רביבו, היה עד כה פעיל בענף הנדל"ן בעיקר בעסקאות משותפות עם אנשי העסקים ג'קי בן זקן ואברהם נניקשווילי, אך זוהי כניסתו הראשונה לענף מגורי היוקרה.

כוכב הנגב היא חברה קבלנית ויזמית שהוקמה ב־1990. בעשור האחרון בנתה החברה פרויקטים רבים באזור הדרום והמרכז ומקדמת בימים אלה פרויקטים למגורים ברמלה, אשקלון, נס ציונה, באר שבע ואור יהודה.

שלומי כהן, מנכ"ל חברת כוכב הנגב ציין כי זהו פרויקט הדגל של החברה באזור גוש דן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות