אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קאופמן תיאלץ להסתפק במענק נמוך מהתקרה צילום: צביקה טישלר

קאופמן תיאלץ להסתפק במענק נמוך מהתקרה

גולף תיתן למנכ"לית מענק פרישה של 10 משכורות בסכום של 1.2 מיליון שקל - מדיניות השכר שלה מתירה מענק של 15 משכורות. קאופמן פרשה בחודש פברואר לאחר 20 שנה בתפקיד

19.08.2014, 08:38 | גיל קליאן

בעוד חודש בדיוק יתבקשו בעלי המניות של גולף להכריע אם לשלם מענק פרישה של 10 משכורות בעלות של 1.2 מיליון שקל למנכ"לית לשעבר אילנה קאופמן. קאופמן פרשה מהתפקיד בפברואר השנה לאחר 20 שנה בתפקיד. היא ליוותה את גולף בהנפקה, ובתקופתה ידעה גולף לא מעט עליות ומורדות.

בין הנימוקים של הדירקטוריון למתן המענק לקאופמן היו תרומתה הגדולה לחברה בתקופה כל כך ארוכה, וכן ציינו שם שהמענק עומד בתנאי מדיניות השכר של החברה — שמתירה תשלום של מענק פרישה בגובה של עד 15 משכורות למנכ"ל פורש.

כמו כן ציינו כי קאופמן התחייבה לאי־תחרות במשך שנתיים. ב־2013 קיבלה קאופמן שכר בעלות של 3.2 מיליון שקל. לפי מדיניות השכר של גולף, שכרה של קאופמן היה גבוה פי 29 מממוצע עלות השכר של שאר העובדים בחברה, וגבוה פי 36 מעלות השכר החציונית בחברה.

גולף היא אחת החברות היחידות בקמעונאות שמדווחת בצורה שקופה על מקבלי שכר המינימום בארגון, כאשר נכון לסוף 2013 שיעור של 73.8% מהעובדים בחברה קיבלו שכר מינימום.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות