אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעקבות רכישת הקליפרס: באלמר עוזב את דירקטוריון מיקרוסופט צילום: עמית שעל

בעקבות רכישת הקליפרס: באלמר עוזב את דירקטוריון מיקרוסופט

המנכ"ל לשעבר: "התקופה הקרובה עומדת להיות קדחתנית בשל רכישת הקבוצה ופתיחת עונת ה-NBA, לא אוכל לעמוד בהתחייבויותי למיקרוסופט". לדבריו, "החברה נמצאת בדמי כבר 34 שנה - וזה לא הולך להשתנות"

19.08.2014, 22:09 | שירות כלכליסט

מנכ"ל מיקרוסופט לשעבר סטיב באלמר הודיע היום כי הוא עוזב את דירקטוריון החברה, בעקבות העסקה בה רכש את קבוצת ה-NBA לוס אנג'לס קליפרס

באלמר כתב בפוסט שפרסם באתר מיקרוסופט כי "הודעתי למנכ"ל החברה סטיה נדלה שלאור היקף ההתחייבויות החדשות שלקחתי על עצמי, יהיה זה בלתי אפשר להמשיך ולשבת בדירקטוריון; לפיכך הצעד הטוב ביותר עבורי הוא לפרוש מהדירקטוריון".

באלמר הפך לפני כמה שבועות לבעלים של לוס אנג'לס קליפרס, לאחר שרכש את הקבוצה מדונלד סטרלינג תמורת 2 מיליארד דולר; סטרלינג נאלץ למכור את המועדון בעקבות אמירות גזעניות.

סטיב באלמר, צילום:  עמית שעל סטיב באלמר | צילום: עמית שעל סטיב באלמר, צילום:  עמית שעל

מנכ"ל מיקרוסופט לשעבר כתב עוד בפוסט כי "הסתיו הקרוב עומד להיות תקופה קדחתנית במיוחד עבורי - מאחר שעליי ללמוד את התחום החדש במקביל לפתיחת עונת ה-NBA. לפיכך, עזיבתי את הדירקטוריון היא מיידית".

באלמר הודיע לפני כשנה על פרישתו מתפקיד מנכ"ל מיקרוסופט - לאחר כ-14 שנה. בפברואר האחרון מונה נדלה לתפקיד. באלמר כתב עוד כי "מיקרוסופט נמצאת בדמי כבר 34 שנה - והמצב הזה לא עומד להשתנות. החברה תמשיך להגיע לגבהים חדשים - אני אהיה גאה בה, ואמשיך להרוויח מכך באמצעות אחזקתי בה".

נכון להיום, באלמר מחזיק ב-333 מיליון מניות של ענקית התוכנה - בשווי של 15 מיליארד דולר - מה שהופך אותו לאדם הפרטי שברשותו האחזקה הגבוהה ביותר בחברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות