אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רלי לשם יקבל עד 118 אלף שקל במאבקי השבת בת"א צילום: עמית שעל

נחשף בכלכליסט

רלי לשם יקבל עד 118 אלף שקל במאבקי השבת בת"א

לכלכליסט נודע כי העירייה תשלם לעו"ד לשם שייצג אותה, זאת נוסף לייעוץ המשפטי הפנימי

20.08.2014, 07:09 | זוהר שחר לוי ותומר גנון

משרד עורכי הדין מיתר ליקוורניק גבע לשם טל עשוי לקבל מעיריית תל אביב עד 118 אלף שקל עבור הטיפול בעתירות שהיא מנהלת בבית המשפט בנוגע לפתיחת מרכולים ופיצוציות בשבת, כך עולה ממידע שהגיע ל"כלכליסט". לפי פרטי ההסכם, שתקף עד דצמבר 2014, שכר הטרחה מחושב לפי שעות. שעת עבודה לעו"ד לשם היא 590 שקל ואילו שעת עבודה לעו"ד צעיר היא 413 שקל.

לשם. כבר הודיעו בבית המשפט לעניינים מינהליים , צילום: עמית שעל לשם. כבר הודיעו בבית המשפט לעניינים מינהליים | צילום: עמית שעל לשם. כבר הודיעו בבית המשפט לעניינים מינהליים , צילום: עמית שעל

אתמול נחשף ב"כלכליסט" כי העירייה לא מסתפקת בשירות המשפטי שלה, ולכן שכרה את פירמת עורכי הדין שתייצג אותה, זאת אף שבעיריה ישנן ארבע מחלקות משפטיות שונות ויועצת משפטית.

העירייה הודיעה לבית המשפט כי חוץ מעוה"ד שלה, היא תיוצג גם על ידי עוה"ד ישראל לשם, יוכי כדיר־פז ועידן לרון.

מעיריית תל אביב נמסר: "הנתונים תואמים את התעריפים הקיימים להעסקת עורכי דין פרטיים בגופים ציבוריים". ממטה המאבק של המכולות והעסקים הקטנים, המיוצגים על ידי עוה"ד דוד שוב ועברי פיינגולד, נמסר: "הנחישות של עיריית ת"א להכשיר פתיחה של מסחר קמעונאי בשבת מרשימה הרבה יותר מהנכונות שלה לחלק דו"חות לטייקונים שעוברים על החוק ברגל גסה".

ממשרד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל לא התקבלה תגובה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות