אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

במקום קרח: צ'רלי שין שפך על עצמו דולרים בקמפיין ה-ALS

"בוא נודה בזה, הקרח יימס, אבל הכסף הזה ממש יעזור לאנשים", אמר השחקן בסרטון, שפורסם באתר הרכילות TMZ. בקמפיין דלי הקרח השתתפו עד כה מפורסמים רבים, ביניהם אופרה וינפרי, סטיבן שפילברג וג'סטין ביבר

20.08.2014, 12:06 | שירות כלכליסט
השחקן צ'רלי שין הוא הסלבריטאי האחרון שהצטרף לאתגר דלי הקרח, הקמפיין הווירטואלי שנועד לעורר מודעות למחלת ה-ALS. אולם במקום לשפוך על עצמו דלי של מי קרח, כמו כולם, שיין בחר להשקות את עצמו ב-10 אלף דולר במזומן, אותם הוא מתכוון לתרום לעמותת ALS.

קראו עוד בכלכליסט

"בוא נודה בזה, הקרח יימס, אבל הכסף הזה ממש יעזור לאנשים", אמר שין בסרטון, שפורסם באתר הרכילות TMZ.

באתגר דלי הקרח השתתפו עד כה מספר מכובד של מפורסמים ובכירים בתעשיית הבידור האמריקאית, ביניהם אופרה וינפרי, סטיבן שפילברג וג'סטין ביבר (אף שיש שטענו שבדלי שלו כלל לא היה קרח).

האתגר, שהפך לוויראלי במהירות, עזר לגייס עד כה תרומות של 15.6 מיליון דולר לעמותה, ובמסגרתו אנשים מצלמים כיצד הם שופכים על ראשם דלי של מי קרח. לאחר מכן הם מפרסמים את הסרטון ברשת ומציבים את האתגר בפני שלושה אנשים נוספים, שצריכים לעמוד בו בתוך 24 שעות. אם הם לא עומדים בו, עליהם לתרום סכום מינימאלי של 100 דולר לעמותה.  

צ צ'רלי שין | צילום: NBC צ

הכסף שמגייסים ישמש למלחמה במחלה הניוונית (המכונה גם מחלת לו גריג), הפוגעת ביכולת המוטורית ונחשבת חשוכת מרפא.

בצעד מפתיע למדי הציב שין את האתגר בפני ג'ון קריר ששיחק לצידו בסיטקום שני גברים וחצי, אשטון קוצ'ר שתפס את מקומו בסדרה לאחר שפוטר ממנה וצ'אק לורי המפיק שלה. זאת על אף שלאחר פיטוריו ב-2011 שין העביר ביקורת פומבית על קריר ולורי. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות