אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שירות ההסעות אובר יתחיל לבצע משלוחים מבתי מרקחת

שירות ההסעות אובר יתחיל לבצע משלוחים מבתי מרקחת

מדובר בניסיון נוסף בסדרת פיילוטים שמבצעת החברה להרחבת שירות המשלוחים שלה. עד כה בחנה משלוחים של פרחים, גלידה ועצי אשוח

20.08.2014, 19:40 | שירות כלכליסט

שירות ההסעות אובר רוצה להיות יותר משירות מוניות — עכשיו הם גם רוצים להחליף את בתי המרחקת השכונתיים. אפליקציית המוניות, ששווייה הוערך לאחרונה ב־18.2 מיליארד דולר, פתחה שלשום בפיילוט חדש שמציע משלוח של תרופות מוצרי קוסמטיקה לפי דרישה.

אובר תבחן את השירות החדש, שנקרא גם "החנות הפינתית של אובר" (Uber Corner Store), בשבועות הקרובים בוושינגטון די.סי.

"ככל שתאהבו את השירות, כך יש סבירות גבוהה יותר שהוא יימשך", נכתב בבלוג באתר החברה.

השירות יעבוד כך: משתמש שייכנס ל"חנות הפינתית" באפליקציה של אובר ויזמין נהג דרך האפליקציה, יקבל הודעה שבה לינק לרשימת הפריטים שהוא יכול לרכוש באמצעות האפליקציה. הנהג של אובר יתקשר למשתמש לקחת את ההזמנה שלו, והחיוב יבוצע לאחר המשלוח דרך האפליקציה של אובר.

הפיילוט מהווה ניסיון נוסף של אובר להרחיב את שירותיה מעבר להסעות. החברה הוסיפה שירות משלוחים לשירות שלה במנהטן בתחילת השנה, וערכה פיילוטים של שירותי משלוחים למוצרים אחרים ובהם משלוחי פרחים, גלידה ועצי אשוח.

"אנחנו עוסקים במשלוח של מכוניות בחמש דקות. וברגע שאתה יכול לשלוח מכונית בחמש דקות, יש הרבה דברים שאתה יכול לשלוח בחמש דקות", אמר מנכ"ל אובר טראביס קלאניק ל־CNN בדצמבר.

בשוק המשלוחים תתחרה אובר בענקיות כמו אמזון וגוגל שכבר מציעות שירותי משלוחים מהירים למוצרים שונים, בשירותי משלוחים קטנים יותר הפועלים בהצלחה בארה"ב וכן בשירותי משלוחים שמציעים בתי המרקחת עצמם.

אובר אובר אובר

בתוך כך, שלשום גם הודיעה אובר כי שכרה את שירותיו של דיוויד פלוף, יועץ בכיר לשעבר של נשיא ארה"ב ברק אובמה והאטסרטג שסייע לו להיבחר לנשיאות בשנת 2008. הבחירה מרמזת על רצון של אובר להמשיך ולהרחיב את מגוון שירותיה בארה"ב, וההבנה כי צעדים אלה יביאו עמם ככל הנראה גם קרבות חקיקה ורגולציה.

"לאובר יש סיכוי להפוך לחברה של פעם בעשור, אם לא פעם בדור", כתב פלוף בבלוג באתר החברה. "מובן שזה מאיים על אנשים מסוימים". 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות