אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ההחלטות הראשונות של ויזנטל: מאריך לשעה את מהדורת מבט ומחליף את דני נוימן צילום: רמי זרנגר

ההחלטות הראשונות של ויזנטל: מאריך לשעה את מהדורת מבט ומחליף את דני נוימן

העורך הראשי הטרי של רשות השידור החליט להעביר את מהדורת מבט לשעה 19:58 במקביל למהדורות בערוץ 2 ו-10. במקום נוימן ישובץ מוטי איווניר לפרשן במשחקי ליגת העל בכדורגל

21.08.2014, 16:59 | אופיר דור

העורך הראשי הטרי של רשות השידור יונה ויזנטל לא מבזבז זמן. ויזנטל, שנכנס לתפקידו רק בתחילת השבוע, כבר הודיע על כמה צעדים משמעותיים ובראשם החלטה להאריך את מהדורת מבט של ערוץ 1 מחצי שעה לשעה. מהדורת מבט תתחיל כבר היום (ה') בשעה 19:58 במקביל למהדורות החדשות של ערוץ 2 ו-10, ולא בשעה 19:52 כפי שהיה עד היום.

קראו עוד בכלכליסט

במקביל החליט ויזנטל על שיבוצו של מוטי איווניר לפרשן במשחק ליגת העל הקרוב שישודר בערוץ 1, במקום הפרשן הקבוע דני נוימן, שספג ביקורות רבות על פרשנותו. נוימן הוא בכל מקרה עובד קבוע של רשות השידור וימשיך להיות מועסק בארגון, אך כרגע מסתמן שאיווניר יהיה הפרשן הקבוע במשחקי ליגת העל.

יונה ויזנטל. הקפיא את תוכנית הרדיו "שירים ושערים", צילום: רמי זרנגר יונה ויזנטל. הקפיא את תוכנית הרדיו "שירים ושערים" | צילום: רמי זרנגר יונה ויזנטל. הקפיא את תוכנית הרדיו "שירים ושערים", צילום: רמי זרנגר

ויזנטל החליט בנוסף להקפיא בשלב זה את שידור התוכנית המיתולוגית ברדיו "שירים ושערים", מכיוון שבתוך שבועיים צפוי להתפרסם מכרז חדש לזכויות השידור ברדיו של ליגת העל בכדורגל וייתכן שרשות השידור לא תתמודד או תזכה בו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות