אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
העובדים קבעו: טוויטר היא מקום העבודה הטוב בעולם צילום: איי אף פי

העובדים קבעו: טוויטר היא מקום העבודה הטוב בעולם

החברה הגיעה לראש רשימת החברות האהובות של אתר הקריירה גלאסדור. פייסבוק, שאותה הדיחה טוויטר מהפסגה בשנה שעברה, הגיעה הפעם רק למקום החמישי

24.08.2014, 18:55 | שירות כלכליסט

חברת המיקרו־בלוגינג טוויטר היא החברה האהובה ביותר על עובדיה — כך לפי הסקר השנתי של אתר הקריירה האמריקאי גלאסדור שפורסם בסוף השבוע. 11 חברות טכנולוגיה הגיעו לרשימת 25 החברות שדורגו במיקומים הגבוהים ביותר על ידי עובדיהן.

טוויטר קיבלה את הציונים הגבוהים ביותר במדדים כמו תרבות תאגידית וערכים, וסיימה עם ציון ממוצע של 4.5 מתוך 5 כוכבים.

בין הדברים החיוביים שציינו עובדי טוויטר: ארוחות חינם שמוגשות במטה החברה שבסן פרנסיסקו, שיעורי יוגה במשרד, ימי חופשה ללא הגבלה וסביבת עבודה חברתית נעימה.

התקופה שאליה התייחס הסקר — יולי 2013 עד יולי 2014 — היתה תקופה עמוסה במיוחד לטוויטר, שההנפקה הציבורית של מניותיה בבורסת ניו יורק הפכה 1,600 מעובדיה למיליונרים.

דירוג "בחירת העובדים" של גלאסדור מבוסס על שאלון משוב אנונימי שעובדים ממלאים ביחס למקומות העבודה שלהם. השאלות עליהן עונים העובדים עוסקות בשכר, תנאי עבודה, איזון בין שעות עבודה לשעות פנאי, הטבות והזדמנויות קידום. בדירוג משתתפות חברות בעלות אלף עובדים לפחות שזכו ל־50 ביקורות עובדים או יותר בגלאסדור, והתוצאה הסופית היא ציון בין 1 ל־5 שמחושב באמצעות אלגוריתם שפיתח האתר.

מומחה הקהילות של גלאסדור, סקוט דוברוסקי, אמר כי סקר מראה שישנם שלושה מרכיבים עיקריים בשביעות רצון של עובדים ממקום העבודה שלהם — תמיכה, חזון וקהילה. "ראינו עובדים שמדברים על סביבת עבודה תומכת ומגבירת מוטיבציה, ראינו עובדים שמדברים על חברות שיש להן חזון מגניב ושעושות 'את הדבר הנכון', ולבסוף ראינו שעובדים אוהבים להרגיש כאילו יש להם 'משפחה שנייה' במקום העבודה", אמר ל"פורצ'ן מגזין".

מנכ"ל טוויטר דיק קוסטולו, צילום: בלומברג מנכ"ל טוויטר דיק קוסטולו | צילום: בלומברג מנכ"ל טוויטר דיק קוסטולו, צילום: בלומברג

"פגישות העבודה שלנו על הגג הן ממש כיפיות, יש עבודת צוות נהדרת והמון אנשים חכמים", כתב אחד מעובדיה המרוצים של טוויטר בסקר. "כולם כאן נחמדים".  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
מורים בישראל!! אין ספק שזאת העבודה הטובה ביותר!
100 ימי חופש בשנה מסיימים את היום באחת גג שתיים ביטחון תעסוקתי עד קץ הימים גם אם אתה טיפש גמור ימי מחלה בתשלום מלא שאפילו ניתן לפדות אותם בכסף בעת הפרישה העלאת שכר כל ש-נ-ה ללא קשר לביצועים הסתדרות שמגינה עלייך ומשביתה את כל המשק אם רק ינסו לקצץ
דנה- מורה לתנ"ך  |  24.08.14
3.
בישראל שואלים את הציבור ולא את העובדים - בגלל זה אינטל ראשונה
עובדי אינטל שונאים את אינטל לחץ תמידי - לכולם יש משימות של 200% משרה כדרך ניהול להלחצת העובד לא רואים את המשפחה ממשיכים לעבוד כמעט כל לילה מהבית חלק מתאבדים (לא הכל מגיע לעיתונות, אבל לא קשה למצוא דוגמאות בגוגל) הרבה לא ממשיכים במקצוע כי אינטל שרפה אותם ויותר מידי ממשיכים להיות בה עבדים, למרות הזלזול המופגן כלפיהם, כי למי יש כוח וזמן לחפש מקום אחר
עבדים באינטל  |  24.08.14
לכל התגובות