אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ז'וזה מוריניו רוצה טיים אאוטים בכדורגל צילום: איי אף פי

ז'וזה מוריניו רוצה טיים אאוטים בכדורגל

ז'וזה מוריניו קרא למועצת איגוד הכדורגל הבינלאומית (IFAB), הגוף האחראי על חוקי המשחק, לאפשר למאמנים בכל מחצית "פסק זמן" בסגנון זה הנהוג במשחקי הפוטבול, כדי להדריך את השחקנים

25.08.2014, 14:17 | שירות כלכליסט

ז'וזה מוריניו קרא למועצת איגוד הכדורגל הבינלאומית (IFAB), הגוף האחראי על חוקי המשחק, לאפשר למאמנים בכל מחצית "פסק זמן" בסגנון זה הנהוג במשחקי הפוטבול, כדי להדריך את השחקנים.

קראו עוד בכלכליסט

מוריניו. אני מקווה שעדיין אעבוד בכדורגל כשהם יסכימו לאפשר למאמן את ההזדמנות לעצור את המשחק פעם אחת במהלך המחצית הראשונה ופעם במחצית השנייה, מכיוון שזה ישפר את המשחק במידה ניכרת", צילום: איי אף פי מוריניו. אני מקווה שעדיין אעבוד בכדורגל כשהם יסכימו לאפשר למאמן את ההזדמנות לעצור את המשחק פעם אחת במהלך המחצית הראשונה ופעם במחצית השנייה, מכיוון שזה ישפר את המשחק במידה ניכרת" | צילום: איי אף פי מוריניו. אני מקווה שעדיין אעבוד בכדורגל כשהם יסכימו לאפשר למאמן את ההזדמנות לעצור את המשחק פעם אחת במהלך המחצית הראשונה ופעם במחצית השנייה, מכיוון שזה ישפר את המשחק במידה ניכרת", צילום: איי אף פי

"בכדורגל משנים חוקים בקצב איטי במיוחד", אמר מוריניו. "כמה שנים נאלצנו לחכות עד שהכניסו את טכנולוגיית קו השער? אני מקווה שעדיין אעבוד בכדורגל כשהם יסכימו לאפשר למאמן את ההזדמנות לעצור את המשחק פעם אחת במהלך המחצית הראשונה ופעם במחצית השנייה, מכיוון שזה ישפר את המשחק במידה ניכרת".

מוריניו הוסיף כי היה מעוניין לשוחח עם השחקנים שלו 10 דקות לאחר פתיחת המשחק של צ'לסי ביום שבת נגד לסיטר סיטי, בשל התחלה "עצלה" שהוא העריך נבעה ממזג האוויר. צ'לסי ניצחה בסופו של דבר 2-0.

"זה היה יכול להיות מעניין", מודה מוריניו. "לואי ואן חאל במונדיאל, כשהשופט עצר את המשחק להפסקת שתייה, הוא הצליח לשנות את השיטה של הנבחרת שלו וניצח את המשחק. אז אולי גם לי תהיה יום אחד ההזדמנות לעצור את המשחק – פעם במחצית הראשונה ופעם בשנייה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות