אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דירקטוריון הבורסה תומך במעבר למסחר ביום שישי צילום: אוראל כהן

נחשף בכלכליסט

דירקטוריון הבורסה תומך במעבר למסחר ביום שישי

הדירקטוריון צפוי לפנות לחברי הבורסה כדי לבחון את השלכות המעבר למסחר בימים ב'-ו', במקום א'-ה' כיום. בחודש שעבר נחשף ב"כלכליסט" כי המנכ"ל יוסי ביינארט בוחן את המהלך

25.08.2014, 14:37 | רחלי בינדמן
דירקטוריון הבורסה דן בישיבתו ביום חמישי האחרון בנושא שינוי ימי המסחר והתאמתם לאלה המקובלים בעולם, כלומר מעבר למסחר בימים שני עד שישי (כולל שישי עד 14:00) במקום ראשון עד חמישי כיום.

קראו עוד בכלכליסט

הדיון התקיים לאחר בחינה ראשונית שעשה סגל הבורסה מול גורמים בשוק ההון. זאת כפי שנחשף לראשונה ב"כלכליסט" בחודש שעבר, אז התברר כי מנכ"ל הבורסה יוסי ביינארט שלח שאלון לחברי הבורסה לבדוק יתכנות ונכונות לשינוי ימי המסחר. הדירקטוריון הודיע כי הוא תומך במהלך מתוך כוונה לבצעו וביקש מסגל הבורסה לבצע את הבדיקות הדרושות מול חברי הבורסה וכן את התיקונים שידרשו בהנחיות ותקנון הבורסה.

מנכ"ל הבורסה יוסי ביינארט, צילום: נמרוד גליקמן מנכ"ל הבורסה יוסי ביינארט | צילום: נמרוד גליקמן מנכ"ל הבורסה יוסי ביינארט, צילום: נמרוד גליקמן

סגל הבורסה יפנה בימים הקרובים לחברי הבורסה, על מנת לבחון את השלכות המהלך בתחומים שונים, כגון: זמני המסחר, שעות הפעילות של הסליקה, ההשפעה על שעות העבודה ומצבת כוח האדם, שינויים נדרשים במערכות המחשוב ועוד. במקביל לבחינות אלה יסתיים איסוף הנתונים על השפעת שינוי שעות המסחר (שנכנסה לתוקפה לפני כשנה) וגם נתונים אלה יילקחו בחשבון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות