אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרוסת עוגה בת 33 שנה מחתונת הנסיכה דיאנה נמכרה ב-1,375 דולר צילום: אי פי איי

פרוסת עוגה בת 33 שנה מחתונת הנסיכה דיאנה נמכרה ב-1,375 דולר

העוגה שנמצאת עדיין בתוך הקופסה המקורית בצבע לבן-כסוף נמכרה במכירה פומבי. בית המכירות: "לא כדאי לנסות לאכול אותה"

30.08.2014, 10:17 | שירות כלכליסט

אספן רכש פרוסת עוגה בת 33 שנה מעוגת החתונה של הנסיכה דיאנה עם הנסיך צ'ארלס שהתקיימה ב-1981. תמורת העוגה המלכותית שילם האספן 1,375 דולר.

העוגה שנמצאת עדיין בתוך הקופסה הלבנה והכסופה המקורית נמכרה במכירה פומבית אונליין בבית המכירות נייט סנדרס (Nate D Sanders Auctions) בלוס אנג'לס.

הקופסה מעוטרת באיור סמל הנוצות של נסיך וויילס עם המונוגרמה "CD" (צ'ארלס ודיאנה) בצירוף כרטיס ובו כתוב: "באיחולים מהוד מעלתם, נסיך ונסיכת וויילס".

דיאנה וצ דיאנה וצ'ארלס לאחר נישואיהם | צילום: אי פי איי דיאנה וצ

דובר בית המכירות סם הלר אמר ל"דיילי טלגראף" שהרוכש הוא אספן אנונימי. על אף שהעוגה עודנה עטופה בנייר השעווה המקורי, אמר הלר שלא כדאי לנסות לאכול אותה.

הלר סיפר שישנה קבוצת קטנה של אספנים נלהבים של עוגות מלכותיות. חלקם אף רכשו פרוסות מעוגת חתונתה של המלכה ויקטוריה  משנת 1840.

לפני כשש שנים נמכרה פרוסה מעוגת שנאפתה לכבוד חתונתם של צ'ארלס ודיאנה תמורת 100 ליש"ט, על אף שהפרוסה לא הייתה מעוגת החתונה עצמה, אלא מאחת מ-22 עוגות שנאפו למען צוות העובדים של המשפחה המלכותית.

הנסיכה דיאנה ביום החתונה, צילום: איי אף פי הנסיכה דיאנה ביום החתונה | צילום: איי אף פי הנסיכה דיאנה ביום החתונה, צילום: איי אף פי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות