אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנהל פעילות המובייל של קונדואיט פורש מתפקידו צילום: נמרוד גליקמן

מנהל פעילות המובייל של קונדואיט פורש מתפקידו

הראל טייב ניהל את הפעילות מאז 2010 ועמד בראש חטיבת Como שמפתחת טכנולוגיות מובייל לעסקים קטנים ובינוניים. הוא יוחלף בידי דרור ארז, נשיא קונדואיט ואחד ממייסדיה

08.09.2014, 16:36 | אסף גלעד
מנהל פעילות המובייל של קונדואיט, הראל טייב, פורש מתפקידו והוא יחולף על ידי דרור ארז, אחד המייסדים ונשיא החברה - כך הודיעה קונדואיט אחר הצהריים (ב'). טייב ניהל את פעילות המובייל של קונדואיט מאז 2010. עם פיצולה מחטיבת סרגלי הכלים, מותגה הפעילות מחדש כ-Como והפכה לחטיבה בתוך קונדואיט החדשה.

קראו עוד בכלכליסט

בקונדואיט מסבירים כי לאחר צמיחה בהיקף המכירות והמשתמשים, הוחלט לחזק את ההנהלה ולמנות לה אישיות בכירה מענף האינטרנט כמנהל החטיבה. לטייב הוצע תפקיד רוחבי משמעותי, אומרים בחברה, אך הוא בחר לעזוב. את מקומו ימלא באופן זמני דרור ארז, אחד ממייסדי קונדואיט המשמש כיום כנשיא החברה וסמנכ"ל הטכנולוגיות.

הראל טייב, צילום: נמרוד גליקמן הראל טייב | צילום: נמרוד גליקמן הראל טייב, צילום: נמרוד גליקמן

Como, לשעבר קונדואיט מובייל, מפתחת טכנולוגיה המאפשרת לעסקים קטנים ובינוניים ליצור אפליקציות עסקיות לתקשורת עם לקוחותיהם. עד כה נוצרו כמיליון אפליקציות עסקיות באמצעותה, מרביתם בחינם, עשרות אלפים מהם כלקוחות משלמים, במודל המזכיר את Wix, אך פונה למובייל בלבד. לפי נתונים שפרסמה החברה, מדי יום נוצרים באמצעותה 4,500 אפליקציות של עסקים קטנים.

קומו היא חטיבה בת 120 עובדים בתוך קונדואיט החדשה, הכוללת גם את פעילות הדפדפן U ואפליקציית מסך הנעילה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות