אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נאמני צ.לנדאו: חודשה העבודה ברוב הפרויקטים של החברה צילום: אוראל כהן

נאמני צ.לנדאו: חודשה העבודה ברוב הפרויקטים של החברה

נאמני החברה מצפים שהצעות לרכישת פעילות החברה יוגשו בתוך ימים; לחברה 14 פרויקטים מתוכם 11 בהם שימשה החברה כקבלן מבצע; עו"ד עומר גדיש: "הדיירים יכולים לישון בשקט, כולם יקבלו את הדירות שרכשו"

09.09.2014, 15:47 | דותן לוי

נאמני חברת צ. לנדאו, אשר נמצאת בהליכי הקפאת הליכים, דיווחו היום (ג') כי החלו להשלים את מרבית הפרויקטים של החברה, וכי הבוקר כבר החלו עבודות בחלק ניכר מהפרויקטים, כשהכוונה היא להשלים את מרביתם, ובמקביל לנסות למכור את הפעילות בחברה.

הנאמנים, עוה"ד עומר גדיש ממשרד כהן וילצ'יק קמחי, וישראל בכר ממשרד גרנות, אמרו כי הם מקווים שעד לשבוע הבא יוגשו הצעות לרכישת הפעילות או לרכישת פרויקטים שצ. לנדאו יוזמת או בונה. נכון להיום מדובר ב-14 פרויקטים מתוכם 3 ביזמות של צ. לנדאו ו-11 כקבלן מבצע (6 מהם עבור שיכון ובינוי).  

פרוייקט של צ. לנדאו בשכונת אגמים נתניה, צילום: נמרוד גליקמן פרוייקט של צ. לנדאו בשכונת אגמים נתניה | צילום: נמרוד גליקמן פרוייקט של צ. לנדאו בשכונת אגמים נתניה, צילום: נמרוד גליקמן

עם חברת שיכון ובינוי אושר לפני שבוע בבית המשפט המחוזי בתל אביב הסכם ולפיו צ. לנדאו תשלים כ-280 דירות בארבעה פרויקטים שנמצאים לקראת סיום בנייה בקרית אונו – 26 יחידות, בצור יצחק – 120, בתלמי מנשה – 71 ובמושב מצליח - 71 יחידות. על פי הערכה, הפרויקטים הללו יושלמו בתוך כחצי שנה. כמו כן, גם בפרויקט בקרית גת חודשה העבודה.

לגבי פרויקט נוסף של שיכון ובינוי בראש העין שבו נחתם עם צ.לנדאו הסכם לבניית כ-500 דירות כקבלן מבצע, יש סיכום ולפיו החברה לא תמשיך בבניית הפרויקט וביצוע העבודה יועבר על ידי שיכון ובינוי לקבלן אחר.

עו"ד עומר גדיש: "הדיירים יכולים לישון בשקט, כולם יקבלו את הדירות שרכשו. המקרה של צ. לנדאו הוא לא המקרה של חפציבה, כל הפרויקטים מלוויים בליווי פיננסי סגור והרוכשים מחזיקים ערבויות חוק מכר על פי החוק".

ישנם עוד 3 פרויקטים בהם צ. לנדאו היא החברה היזמית – אשקלון, קרית גת וראש העין, ואת הפעילות הזו בכוונת הנאמנים למכור ליזם אחר בנפרד או יחד עם כל פעילות ונכסי החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות