אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מתרחבים לנצח: פוראבר 21 צפויה לפתוח שלוש חנויות נוספות ב־2015 עמית מגל

מתרחבים לנצח: פוראבר 21 צפויה לפתוח שלוש חנויות נוספות ב־2015

הרשת מפעילה בארץ ארבעה סניפים כיום. הסניפים החדשים ייפתחו בביג פאשן באשדוד, עזריאלי ברמלה וקניון איילון ברמת גן

10.09.2014, 09:23 | אורנה יפת

רשת אופנת הדיסקאונט הבינלאומית פוראבר 21 מתרחבת. ל"כלכליסט" נודע כי בכוונתה להגדיל את מספר חנויותיה בארץ מארבע כיום לשבע בתוך כשנה.

הרשת כבר חתמה על חוזים לפתיחת חנויות חדשות בביג פאשן באשדוד ובקניון רמלה מקבוצת עזריאלי. הסניף באשדוד ייפתח במרץ 2015 בשטח של 2,000 מ"ר וישתרע על שתי קומות, ובמקביל תיפתח חנות של הרשת בקומה החדשה שבונה קבוצת עזריאלי בקניון איילון ברמת גן. הסניפים ברמת גן וברמלה צפויים להיפתח ברבעון הראשון של השנה.

פוראבר 21 בקניון עזריאלי בת"א, עמית מגל פוראבר 21 בקניון עזריאלי בת"א | עמית מגל פוראבר 21 בקניון עזריאלי בת"א, עמית מגל

כיום מפעילה פוראבר 21 האמריקאית סניפים בקניון עזריאלי בתל אביב, בקניון מלחה בירושלים, בקריון בקריית ביאליק ובגרנד קניון בבאר שבע. התרחבות הסניפים של הרשת נחשבת אטית ביחס להתרחבות הרשתות הבינלאומיות שמגיעות לארץ באמצעות זכיינים. פוראבר נכנסה לישראל ללא תיווך של קבוצת קמעונאות מקומית בסוף 2011, ומאז פתחה ארבע חנויות, כשהיא מקפידה למקמן בסמיכות למתחרה האמריקאית H&M.

בכוונת הרשת להרחיב את הפעילות שלה בתחום הילדים, ולאחר שהכניסה לסניפים קולקציה של המותג המיועדת לבנים, מעונת הקיץ הבאה היא תשיק גם קולקציה לבנים. בסוף 2013 נכנסה פוראבר 21 לשוק בגדי הילדים, ולחנות שהשיקה בקריון הוסיפה לראשונה קולקציית בנות בשם GIRLS. מחלקות הילדים בסניפים מתפרסות על 30 מ"ר ומציעות פריטים לילדים בני 2–12. קולקציית הבנים תיכנס לכל סניפי הרשת הקיימים ולאלה שבבינוי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות