אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סיילספורס מקימה קרן בהיקף 100 מיליון דולר למחשוב לביש צילום: בלומברג

סיילספורס מקימה קרן בהיקף 100 מיליון דולר למחשוב לביש

חברת הענן מעוניינת לקדם את תחום המחשוב הלביש ואינטרנט הדברים לארגונים והחלה להשקיע בסטארט-אפים בתחום. בין ההשקעות הראשונות ניתן למנות את DocuSign ו- Skuidify

10.09.2014, 13:43 | רפאל קאהאן

סיילספורס.קום חשפה שלשום (ב') קרן השקעות חדשה שמיועדת להשקעה בחברות סטארט-אפ העוסקות בפתרונות מובייל אירגוניים בתחום המחשוב הלביש ואינטרנט הדברים (IoT). על פי דיווח של סוכנות בלומברג קרן Salesforce1 תשקיע בחברות שנמצאות בשלבי פיתוח מוקדמים או מתקדמים.

קראו עוד בכלכליסט

Salesforce1 היא קרן השקעות הון סיכון הראשונה של סיילספורס והיא הוקמה לפני חמש שנים. עד היום השקיעה הקרן בכ-100 חברות שונות, אולם כעת הכוונה היא למקד את פעילות ההשקעות לתחומים חדשים.

אפליקציית ניהול העובדים של ClickSoftware לשעונים חכמים אפליקציית ניהול העובדים של ClickSoftware לשעונים חכמים אפליקציית ניהול העובדים של ClickSoftware לשעונים חכמים

בין החברות בהן השקיעה הקרן עד כה ניתן למנות את חברת DocuSign שמספקת שירותי חיתום דיגיטלי, I.am+ המתמחה בטכנולוגיה לבישה, InsideSales.com המספקת פלטפורמת CRM טלפוני ו-Skuidify שמספקת פתרון פיתוח אפליקציה ללא צורך בכתיבת קוד.

סיילספורס כבר השקיעה בחברות ענן כגון דרופבוקס ובוקס וסטארט-אפים נוספים. בנוסף החברה מקדמת את תחום המחשוב הלביש לארגונים ולשם כך הקימה סיילספורס את יוזמת Wear וגייסה לשורותיה שותפות כגון: גוגל, פיליפס, סמסונג, פיטביט, אפסון, Jawbone, אוקולוס.

סיילספורס כבר השיקה לפני מספר חודשים ערכת מפתחים שמאפשרת פיתוח אפליקציות מחשוב לביש. הערכה כבר שימשה לפיתוח אפליקציות כגון אפליקציה שפותחה על ידי חברת APX-Labs עבור הגוגל גלאס ושמיועדת לטכנאי שטח או אפליקציה שמיועדת לשעונים חכמים, שפותחה על ידי חברת ClickSoftware ומאפשרת לניהול ומעקב של עובדים במחלקות משאבי אנוש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות