אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת קווינס פארק ריינג'רס עשויה להיות מורחקת מהליגה האנגלית צילום: אימג'בנק, Gettyimages

קבוצת קווינס פארק ריינג'רס עשויה להיות מורחקת מהליגה האנגלית

עיתון הגרדיאן מדווח כי הפוטבול ליג, ארגון ליגות המשנה המקצועניות, אישר כי QPR עשויה להצטרף לליגה החובבנית אם תרד ליגה, זאת במידה ותסרב לשלם את הקנס בגובה 40 מליון ליט"ש הנלווה להפרת חוקי הפייר פליי הפיננסי

10.09.2014, 16:10 | שירות כלכליסט

קווינס פארק ריינג'רס (QPR) מסתכנת בהרחקה מליגת הפוטבול האנגלית ובהשעיה מכל הטורנירים הקשורים, במידה ולא תשלם קנס של 40 מיליון ליש"ט, קנס שככל הנראה יוטל עליה בשל הפרות חוקי ה"פייר פליי" הפיננסי, כך מזהיר מנכ"ל הליגה שון הרווי.

קראו עוד בכלכליסט

הארי רדנאפ. מאמן ק.פ.ר, צילום: אימג הארי רדנאפ. מאמן ק.פ.ר | צילום: אימג'בנק, Gettyimages הארי רדנאפ. מאמן ק.פ.ר, צילום: אימג

הקבוצה נקלעה לבעיות בשל הדו"חות הפיננסיים שפרסמה עבור העונה האחרונה, בה עלתה חזרה לצ'מפיונשייפ.

על פי ההערכות, הקבוצה ממערב לונדון הפרה בשנה שעברה את חוקי הצ'מפיונשייפ בשל עלות השכר הכוללת ששילמה, וכתוצאה מכך היא עשויה להיקנס ב-40 מיליון ליש"ט.

ב-QPR הביעו התנגדות נחרצת לכל קנס שהם עשויים לקבל, והודיעו כי בכוונתם להילחם נגד העונש. מנגד הרווי, מנכ"ל הפוטבול ליג, הדגיש שהקבוצה עשויה לספוג את העונש האולטימטיבי אם תסרב לשלם את הקנס.

עיתון הגרדיאן מדווח כי בפוטבול ליג, ארגון ליגות המשנה המקצועניות, אישרו ש-QPR עשויה להצטרף לליגה החובבנית אם תרד ליגה ותסרב לשלם את הקנס הגבוה הנלווה להפרת חוקי ה"פייר פליי" הפיננסי.

הרווי אמר כי הוא "מרוצה" מכך שיוכל להעניש את הקבוצה על הפרת הכללים, כל עוד הם עדיין חלק מהתחרות, ושהעונש האולטימטיבי יהיה סירוב לתת להם להמשיך.

"מבחינה תיאורטית זו העמדה, אך אני מקווה שנגיע לפתרון הרבה לפני שהאפשרות הזו בכלל תעלה לדיון".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות