אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שטראוס רומניה: 30% נתח שוק בקפה השחור ו- 40% בקפה הנמס

שטראוס רומניה: 30% נתח שוק בקפה השחור ו- 40% בקפה הנמס

המנכ"ל גדי לסין: "שטראוס רומניה התמודדה עם לא מעט אתגרים שחיזקו אותה ולימדו אותה רבות. למרות כל הקשיים והתנאים הלא פשוטים יש לנו עסק מוצלח"

10.09.2014, 21:34 | נורית קדוש

20 שנה אחרי שהחלה את פעילותה ברומניה כהשקעה בתשתית שתתמוך בהקמת עסק חדש של קפה בחו"ל, מחזיקה שטראוס 30% משוק הקפה הקלוי במדינה ו- 40% משוק הקפה הנמס.

הכניסה לרומניה היתה אחת מהפעולות הבינ"ל הראשונות של שטראוס, שכללה הקמה של מפעל קפה, רישום החברה במשרד הסחר בבוקרשט והקמת מערך שיווק והפצה לאומי במדינה. 

בטקס שקיימה היום (ד') החברה, אמר גדי לסין מנכ"ל ונשיא קבוצת שטראוס, גדי לסין : "בחלוף הזמן, שטראוס רומניה התמודדה עם לא מעט אתגרים שחיזקו אותה ולימדו אותה רבות. מדובר בזירה תחרותית אליה נכנסו מתחרים חזקים בעלי יכולת השקעה גבוהה ובמדינה, שנמצאה במצב כלכלי מאתגר. למרות כל הקשיים והתנאים הלא פשוטים יש לנו עסק מוצלח".

גדי לסין (מימין), מיכאל שטראוס ומריוס מלסטו מנכ"ל שטראוס רומניה גדי לסין (מימין), מיכאל שטראוס ומריוס מלסטו מנכ"ל שטראוס רומניה גדי לסין (מימין), מיכאל שטראוס ומריוס מלסטו מנכ"ל שטראוס רומניה

במהלך האירוע אמר מיכאל שטראוס, בעבר יו"ר קבוצת שטראוס, כי "הדבר שמרגש אותי בכל פעם מחדש הוא הביקור במפעלים שלנו, לחוות את האהבה וההערכה שלנו בכל מדינה בה אנו פעילים, הן מצד העובדים והן מצד הצרכנים. מרגש לראות איך המוצרים שאנו מייצרים מתקבלים בברכה על ידי הממשל המקומי וזוכים לשיתוף פעולה בבנייה והצמחת התעשייה במקומות אלה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות