אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווחים: טוטנהאם וניוקאסל למכירה

דיווחים: טוטנהאם וניוקאסל למכירה

ג'ו לואיס, הבעלים של טוטנהאם, מוכן למכור את המועדון הלונדוני ב-1 מיליארד ליש"ט. מייק אשלי, הבעלים של ניוקאסל, רוצה 230 מיליון ליש"ט על הקבוצה שלו

11.09.2014, 14:44 | שירות כלכליסט

הבעלים של טוטנהאם מהפרמיירליג, ג'ו לואיס, מוכן למכור את המועדון. כך על פי דיווחים באנגליה כיום.

קראו עוד בכלכליסט

אשלי. מוכן למכור ב-230 מיליון ליש"ט, צילום: אי פי אי אשלי. מוכן למכור ב-230 מיליון ליש"ט | צילום: אי פי אי אשלי. מוכן למכור ב-230 מיליון ליש"ט, צילום: אי פי אי

לפי ה"דיילי מירור" איש העסקים בן ה-77 מבקש מיליארד ליש"ט עבור המועדון. לואיס, על פי הדיווח, מעוניין למכור את המועדון הלונדוני לפני המעבר לאצטדיון החדש בעלות 400 מיליון ליש"ט. הליך בניית האצטדיון כבר גורם לבעיות לוגיסטיות באזורו וייתכן שאת עונת 2017/18 טוטנהאם תצטרך לעשות מחוץ לאצטדיונה, ווייט הארט ליין.

לואיס רכש את טוטנהאם ב-2001 עבור סכום של כ-22 מיליון ליש"ט.

בעלים נוסף שמעוניין למכור את קבוצת הפרמיירליג שלו הוא מייקל אשלי, הבעלים של ניוקאסל יונייטד. על פי דיווח ב"דיילי טלגראף", מייק אשלי מעוניין למכור את ניוקאסל ולרכוש את גלזגו ריינג'רס, הקבוצה הסקוטית. כיום לאשלי יש 10% מריינג'רס והוא מעוניין להגדיל את אחזקותיו בקבוצה שכיום נמצאת בליגה השנייה בסקוטלנד.

אשלי, על פי הדיווחים, מוכן למכור את הקבוצה עבור סכום של 230 מיליון ליש"ט, שכולל מחיקת חוב שלו בשווי 183 מיליון ליש"ט. אשלי קנה את המועדון עבור 134 מיליון ליש"ט ב-2007.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות