אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מלחמת העוגיות: כשעוגיפלצת ניצח את האימפריה

PLAY

מלחמת העוגיות: כשעוגיפלצת ניצח את האימפריה

הגרסה הגאונית של החבובות ל"מלחמת הכוכבים" ובה נלחם עוגיפלצת בדחף לאכול את חברו הטוב ביותר, כל הדברים שיכולים להרוג אתכם, מסודרים לפי הא'-ב' בשיר חביב ואילו נזקים עושות רשתות חברתיות למוח ולגוף שלכם

14.09.2014, 17:20 | נמרוד צוק

1. מלחמת המאפים

כיצד יאבק עוגיפלצת בדחף שלו לאכול את טייס המשנה שלו, צ'ואי העוגיה? מהי העצה שנותן לו המנטור האגדי אונלי וואן קנולי? ומה הפרס שהוא מקבל על הצלת הנסיכה? כל התשובות בפארודיה המעולה של "רחוב סומסום" על "מלחמת הכוכבים".

2. ירקות קטלניים

אלכוהול! מלריה! זיהום אוויר! שמש! טבק! קרני רנטגן! ואפילו ירקות בריאים לכאורה! הכל יכול לגרום למחלות ואף להרוג אתכם. הסרטון הנהדר הבא מונה אותם לפי סדר האלף בית ומסיים במוסר השכל חשוב.

3. טרשת חברתית

הידעתם ש-5-10% ממשתמשי האינטרנט לא מצליחים לשלוט בכמות הזמן שהם מבלים מול המחשב? או ששימוש מוגזם ברשתות חברתיות פוגע ביכולת לבצע כמה משימות מנטליות במקביל? וש-89% מבעלי הסמארטפונים חווים "התרעת פאנטום", כשנדמה להם שהם שומעים את צליל הנוטיפיקציה למרות שלא היה כזה, לפחות פעם ביום? ועוד השפעות מבהילות של המדיה החברתית על המוח שלנו.

4. מראה מראה שעל הקיר

כיצד נתפס אידאל היופי הנשי במונטנגרו, בשוודיה, בסינגפור או בישראל? כדי לבחון את הסוגיה ולהתמודד עם הקשיים החברתיים שהיו לה כבת לאם יפנית ואב שחור שחיה בארה"ב, שלחה האמנית פרסיליה יוקי ווילסון צילום פורטרט שלה ל-30 אמנים מ-25 מדינות. היא ביקשה מהם "לעשות אותה יפה" בעיבודי פוטושופ, בעקבות פרויקט דומה של העיתונאית אסתר הוניג. 

ההבדלים בין מעבדי תמונות ממקומות שונים ההבדלים בין מעבדי תמונות ממקומות שונים ההבדלים בין מעבדי תמונות ממקומות שונים

5. תעשה לי את המרפסת הזאת בסגנון פיקאסו

מה תקבלו את תחברו ציור של קנדינסקי ובניין של פרנק לויד רייט? או תציירו מבנים של קפליסקי בסגנון ציורים סוריאליסטיים של דאלי? האמן פדריקו בבינה יוצר עבודות שמשלבות כל אחת צייר נודע עם ארכיטקט מפורסם, במטרה ליצור "מפגשים אפשריים ובלתי אפשריים" בין אמנים לאדריכלים.

שילוב סגנונות: לא מה שחשבתם שילוב סגנונות: לא מה שחשבתם שילוב סגנונות: לא מה שחשבתם

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות