אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Oppo הסינית מציגה: סופר סלפי-פון

Oppo הסינית מציגה: סופר סלפי-פון

מכשיר הדגל החדש של החברה יכלול מצלמה שממוקמת על ציר, מה שמאפשר לה לתפקד כמצלמה קדמית איכותית במיוחד. בנוסף, צפוי הטלפון לכלול יכולות מרשימות כמו חיישני מגע שמוטמעים בגב שלו, להקלה על שימוש ביד אחת

16.09.2014, 16:19 | רפאל קאהאן

המצלמה היא אחד הרכיבים החשובים ביותר עבור משתמשים רבים בבואם לבחור סמארטפון חדש. בשנה האחרונה נראה שהמצלמה הקדמית חשובה לא פחות מהאחורית, בשל טרנד הסלפי. חברת Oppo הסינית בחרה בפיתרון חדש-ישן לכך: מצלמה אחת לצילום קדמי ואחורי.

קראו עוד בכלכליסט

סמארטפון ה-N3, מכשיר הדגל הבא שלה, צפוי לכלול מצלמה שמותקנת על ציר גלילי - עיצוב שהיה נפוץ לפני כעשור. כך ניתן ללמוד מתמונות רשמיות של החברה שדלפו לרשת והגיעו לידי אתר GSMArena.

המצלמה ממוקמת בצילינדר בראש המכשיר המצלמה ממוקמת בצילינדר בראש המכשיר המצלמה ממוקמת בצילינדר בראש המכשיר

מדובר בבחירה עיצובית מעניינת, אם כי למצלמה המסתובבת צפויות להיות השלכות על עמידות הטלפון; חלקים נעים הם נקודת תורפה במכשיר שעלול ליפול בנקל. יצרניות מובייל אחרות הציגו מענות משלהן לדרישה למצלמות קדמיות איכותיות - אך כאלו שמבוססים על מוצרי מדף: חיישנים רגישים יותר או עדשות רחבות יותר.

עדיין לא נחשפו נתונים נוספים על ה-N3, אך לא מן הנמנע שיהיה זה טלפון מרשים למדי: סמארטפון ה-One של חברת OnePlus, שנחשב לאחד ממכשירי האנדרואיד הטובים ביותר בעולם, הוא תאום של ה-Find 7, פאבלט הדגל הנוכחי של Oppo. בנוסף למצלמה המתהפכת, צפוי לכלול הטלפון עוד כמה תכונות מעניינות - כמו למשל, משטח מגע שמוטמע בגב המכשיר, מה שמקל על גלילה באתרים ואפליקציות ושימוש ביד אחת ושימוש בסיאנוג'ן, רום אנדרואיד נוח וידידותי לשימוש בעל שלל אפשרויות התאמה אישית. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות