אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיקרוסופט זרקה 400 מיליון דולר על ה-NFL? צילום: איי פי

מיקרוסופט זרקה 400 מיליון דולר על ה-NFL?

המרכיב העיקרי בחוזה החסות בין ליגת הפוטבול לענקית התוכנה היה הפיכתו של Surface ל"טאבלט הרשמי של ה-NFL". בפועל, קריינים כינו את המכשיר "אייפד"

15.09.2014, 18:44 | שירות כלכליסט

לפני תחילת העונה הנוכחית, חתמו מיקרוסופט וה-NFL על חוזה לחמש שנים בשווי 400 מיליון דולר. המרכיב העיקרי בחוזה היה הפיכתו של הטאבלט מיקרוסופט Surface ל"טאבלט הרשמי של ה-NFL", כך שמאמנים ושחקנים ישתמשו בו על קווים במהלך המשחקים.

קראו עוד בכלכליסט

טאבלט של מיקרוסופט. מתישהו יתחילו לקרוא לזה "טאבלט"?, צילום: איי פי טאבלט של מיקרוסופט. מתישהו יתחילו לקרוא לזה "טאבלט"? | צילום: איי פי טאבלט של מיקרוסופט. מתישהו יתחילו לקרוא לזה "טאבלט"?, צילום: איי פי

אולם מיקרוסופט והליגה נקלעו לבעיה כבר בשבוע הראשון של העונה, כששדרני טלוויזיה התייחסו לטאבלט כ"אייפד", ובכך העניקו ליריבה של מיקרוסופט, אפל, חשיפה לא צפויה.

"הפאדיחה" הגדולה ביתר לליגה התרחשה בשידור המשחק המרכזי ביום שני, כשהשדרן טרנט דילפר מ-ESPN התבדח כמה זמן לקח לעוזר מאמן הקרדינלס, טום מור "ללמוד איך להשתמש באייפד ולדפדף בין התמונות".

בתקרית נפרדת, דרו בריס מניו אורלינס סיינטס השתמש במיקרוסופט Surface על הקווים, אך הפרשן ג'ון לינץ' מפוקס העיר כי בריס "לא צופה בסרטים באייפד שלו".

לינץ' כלל לא הבחין בטעות שלו, ולאחר מכן ציין כי כעת עומדים לרשות השחקנים "מכשירי אייפד שמשמשים כלי חדש עבורם". בשום שלב לא הוזכר שמם של מיקרוסופט או של ה-Surface.

למזלה של מיקרוסופט, העסקה מעניקה לה סוגים נוספים של חשיפה. בנוסף לטאבלט עצמו, הלוגו של מיקרוסופט Surface מופיע במוניטורים בהם צופים השופטים בהילוכים חוזרים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות