אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אם קפטן אמריקה ובאטמן ילכו מכות, מי ינצח?

PLAY

אם קפטן אמריקה ובאטמן ילכו מכות, מי ינצח?

בחינה מדוקדקת של הכוחות והיכולות של שני הגיבורים לפני שהם מסתערים זה על זה, זאטוטים מעצבים את האייפון הבא, מכונת רוב גולדברג שמדגימה את עוצמתו של האור וגרסת לגו ל"שומרי הגלקסיה"

15.09.2014, 20:06 | נמרוד צוק

1. גיבורים ראש בראש

מי ינצח בקרב, האביר האפל באטמן, על מרמורו הנצחי וכוחותיו (בעיקר כוח קנייה, הוא מיליארדר) - או חייל העל קפטן אמריקה, עם המגן שמתפקד כפריזבי וכבומרנג כאחד? ערוץ ScrewAttack בחן את העניין לעומק, תוך ניתוח מורכב של יכולות שני הגיבורים כפי שרק חנונים אמיתיים מסוגלים לעשות.

2. ילדה, ציירי לי אייפון 6

איך היה נראה האייפון אם במקום ג'וני אייב היה אחראי על העיצוב שלו ילד בן 11 או ילדה בת 4, למשל? ומה יהיו החידושים העיקריים שלו? אתר משאבל מצא 19 ילדים, סיפק להם דפים ועפרונות ונתן להם להתפרע.

חתולפון. האמת, נחמד יותר מהטלפונים של אפל חתולפון. האמת, נחמד יותר מהטלפונים של אפל חתולפון. האמת, נחמד יותר מהטלפונים של אפל

3. אירופה הקלאסית באנימציות gif

האמן קווין ווייר לוקח צילומים עתיקים שמציגים סצנות טיפוסיות מאמצע המאה הקודמת והופך אותם לאנימציות gif. התוצאה קריפית, אבל מלאת דימיון.

4. עניין של תאורה

ספקית האינטרנט היפנית או היקארי רצתה להמחיש את העוצמה של תשתית הסיבים האופטיים החדשה שלה. היא לקחה את קונספט "מכונת רוב גולדברג", שכולל שרשרת של מנגנונים מכניים שמפעילים זה את זה, הוסיפה לו כמה פנסים, עדשות ומראות, ויצרה סרטון יפה שממחיש את הביטוי "עוצמתו של האור".

5. זה לא נשמע גרוע, זה פשוט וינטג'

לא חייבים להיות מעריצים שרופים של "שומרי הגלקסיה" כדי ליהנות מהמחווה הזאת לסצנת המיקס טייפ שנעשתה באמצעות בובות ואבני לגו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות