אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דובר וול-מארט התפטר לאחר ששיקר בקורות החיים שלו צילום: בלומברג

דובר וול-מארט התפטר לאחר ששיקר בקורות החיים שלו

דיוויד טובאר ציין בקורות החיים שלו שהגיש לענקית הקמעונאות כי יש לו תואר ראשון מאוניברסיטת דלוואר. בבדיקה שערכה הרשת התברר ששיקר

16.09.2014, 12:19 | בלומברג

דיוויד טובאר, הדובר הראשי של ענקית הקמעונאות וול-מארט, התפטר לאחר שהרשת גילתה כי שיקר בקורות החיים שלו, כך מסר המקורב לנושא, שביקש להישאר בעילום שם.

טובאר ציין בקורות החיים שלו, כי יש לו תואר ראשון מאוניברסיטת דלוואר משנת 1996. אולם בבדיקה נוספת שהיא שגרתית בוול-מארט לעובדים שעולים בדרגות, התברר כי מעולם לא קיבל תואר. טובאר (40), הצטרף לוול-מארט ב-2006 לאחר שעזב את חברת החטיפים והסיגריות 'אלטריה גרופ'.

נציגה מאוניברסיטת דלוואר אישרה לפני סוכנות בלומברג, כי טובאר לא קיבל מעולם תואר מהמוסד. "הוא הפסיק את הלימודים שלו ב-25 במאי, 1996", אישרה ג'ניס ווילי, ממשרד הרישום האקדמי באוניברסיטה. פירוש הדבר, שטאבור לא השלים את הקורסים הנדרשים ממנו. לפני נשירתו, למד טאבור לתואר באמנות.

דיוויד טובאר, דובר וול מארט שהתפטר, צילום: איי פי דיוויד טובאר, דובר וול מארט שהתפטר | צילום: איי פי דיוויד טובאר, דובר וול מארט שהתפטר, צילום: איי פי

דן ברלט, סגן נשיא בוול-מארט סירב לענות על שאלות הנוגעות לטובאר. "אני אתן לו לדבר על העבר שלו", אמר ברלט, ששימש כבוס של טאבור.

"לאחר שמונה שנים מדהימות, החלטתי לעזוב את וול-מארט בסוף החודש הזה", כתב טובאר בהודעה שהועברה להנהלת החברה. "אהבתי כל שנייה וכל דקה שביליתי בחברה, ואין מספיק מקום במייל הזה לתאר את החוויה משנת החיים של עבודה בקמעונאית הגדולה בעולם".

בתגובה לבלומברג אמר טאבור כי הגיע הזמן ל"התחיל הרפתקה חדשה. כאדם שגדל בצפון מזרח המדינה, בחיים לא חשבתי שאעבוד בארקנסו ואשאר פה שמונה שנים. זו הייתה חוויה מדהימה ואתגעגע אליה".  

וול-מארט עוד לא מינתה לו מחליף, ולפי מקורבים היא מחפשת מועמדים מחוץ לחברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות