אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קינג קונג היה שם קודם: ההיסטוריה של הסטופ-מושן צילום מסך: Youtube

PLAY

קינג קונג היה שם קודם: ההיסטוריה של הסטופ-מושן

סרטון שמראה את התפתחות סגנון הווידאו הפופולרי משנות השלושים ועד היום, מי צריך להתמודד עם דאע"ש במקום ארצות הברית, איך משעשעים אנשים שמחכים למונית ודוגמנית משתלבת בנופי העיר ניו יורק

16.09.2014, 20:49 | נמרוד צוק

1. בלי מעצורים

איך התפתחה אנימציית הסטופ מושן לאורך השנים? הקליפ הבא עובר בין אבני הדרך של הטכניקה, מהגרסה המקורית של קינג קונג מ-1933, דרך הקליפ "מונווקר" של מייקל ג'קסון מ-1988 ועד הסרט "בוקסטרולס" מ-2014.

2. נהגוס, מגיע לסנטרל פארק?

למרות הפופולריות של אפליקציות כמו אובר וגט טקסי, רחובות מנהטן עדיין מלאים באנשים שעומדים ומנופפים למוניות הצהובות המפורסמות בתקווה שאחת מהם תעצור להם. הבחור החביב שמתועד בסרטון הבא החליט לרוץ ולחלק כיפים לכולם.

3. תניח את האלפקה ונדבר על זה

הנשיא אובמה הודיע כי ישלח כוחות צבא לחסל את ארגון הטרור האימתני דאע"ש, אבל לג'ון אוליבר יש פתרון יותר מוצלח: להפיל את זה על פרו.

4. מנהטן בצבעי גוף

האמנית טרינה מארי מצאה דרך יצירתית להציג את הצילומים הטיפוסיים והמעט שחוקים של ניו יורק באופן פחות שגרתי: לשתול בתוכם דוגמנית עירום שמסווה את עצמה באמצעות ציור גוף של פיסה מהנוף. שימו לב: תמונות עירום מרומז, לא מתאים לילדים - אך יצירתי ומעניין.

הזיקית האנושית, צילום מסך: Youtube הזיקית האנושית | צילום מסך: Youtube הזיקית האנושית, צילום מסך: Youtube

5. זה לא קריסמס סייל, זה סתם מבצע הסחת דעת 

לרשת המרכולים האמריקאית K-Mart היתה בעיה: איך לקדם בטלוויזיה את מבצעי חג המולד מבלי להרחיק את הקהל המתוחכם יותר ששונא את בהלת הקניות ואת הפרסומות המעצבנות שמלוות אותה? התוצאה היא הסרטון המשעשע הבא.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות