אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מכבי תל אביב מצרפת שתי נותנות חסות חדשות מעולם הנדל"ן והשירותים הפיננסים

מכבי תל אביב מצרפת שתי נותנות חסות חדשות מעולם הנדל"ן והשירותים הפיננסים

חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן תעניק חסות למועדון הפלטינום של מכבי ת"א. חברת PROFIT, קבוצת ביטוח, פנסיה ופיננסים, המעניקה שירותים פיננסים ללקוחותיה תעניק חסות לקבוצת הנוער מכבי תל אביב 'שחר'

17.09.2014, 13:34 | שירות כלכליסט

מועדון הכדורגל מכבי תל אביב מצרף שתי נותנות חסות חדשות מעולם הנדל"ן והשירותים הפיננסים.

קראו עוד בכלכליסט

מכבי תל אביב. ספונסרים חדשים, צילום: באדיבות מכבי תל אביב מכבי תל אביב. ספונסרים חדשים | צילום: באדיבות מכבי תל אביב מכבי תל אביב. ספונסרים חדשים, צילום: באדיבות מכבי תל אביב

חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן תעניק חסות למועדון הפלטינום של מכבי ת"א. חברת PROFIT, קבוצת ביטוח, פנסיה ופיננסים, המעניקה שירותים פיננסים ללקוחותיה  תעניק חסות לקבוצת הנוער מכבי תל אביב 'שחר'.

רן צדיקריו, מנכ"ל/שותף חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן, אמר על הסכם החסות למועדון הפלטינום: "כמותג מוביל בשוק הנדל"ן הישראלי, האסטרטגיה של MSN היא להתחבר למותגים מובילים בכל תחום לרבות תחום הספורט. MSN ייזום ושיווק נדל"ן בחרה להעניק חסות למועדון הפלטינום של מכבי ת"א משום שהוא משקף את ערכי המותג: מצוינות, חשיבה לטווח ארוך, ניהול קפדני והצלחה".

לא נחשפו מספרים לגבי החסויות אך הערכות הן שמכבי תל אביב תכניס מאות אלפי שקלים משני ההסכמים.

שלומי אלברג, מנכ"ל חברת PROFIT שירותים פיננסים, אמר על מתן החסות למכבי ת"א 'שחר': "האהבה והקשר למועדון מכבי ת"א נולדו יחד איתי והם התגברו והתעצמו עם השנים. PROFIT שירותים פיננסים חרטה על דגלה מצוינות ומקצועיות בלתי מתפשרת, ערכים אשר מועדון מכבי ת"א מייצג מזה שנים. מחלקת הנוער של המועדון מהווה את דור העתיד של ענף הכדורגל בכלל ושל הקבוצה בפרט. ההשקעה בדור העתיד והדאגה לו הינה חלק מתפקידנו כסוכנות ביטוח ופיננסים ואנו מאושרים על הזכות שניתנה לנו בהענקת החסות לקבוצת הנוער".

שרון תמם סמנכ"ל השווק במכבי ת"א, אמרה: "מועדון הכדורגל מכבי ת"א שמח על צירופן של חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן, וחברת PROFIT שירותים פיננסים כנותנות חסות. המועדון מחויב להעניק לשתי החברות פלטפורמה שיווקית אשר תקדם את מטרותיהן הן ברמה העסקית והן ברמת החשיפה והתדמית. אנו מאמינים כי החיבור של חברות חדשניות ומקצועיות אשר נמצאות בתנופה עסקית, יסייע להן ביצירת קשרים עסקיים, ויהווה עבורם קרקע פוריה ליחסי ציבור וגיוס לקוחות".

במסגרת החסות תקיים חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן אירועים ותעניק הצעות ייחודיות ללקוחות מועדון הפלטינום של מכבי ת"א, תמתג את תא האירוח ואת יציע הכבוד ולוגו החברה יוצג על פרגוד הראיונות של הקבוצה. בנוסף, יקיימו מכבי ת"א ו-MSN פעילויות שיווקיות משותפות בפלטפורמות הדיגיטל של המועדון (אתר האינטרנט, דף הפייסבוק והאינסטגרם הרשמיים).

במסגרת הסכם החסות של PROFIT שירותים פיננסים, יופיע לוגו החברה על חזית חולצות האימון והמשחק של קבוצת הנוער וכן על פרגוד הראיונות של מחלקת הנוער. בנוסף, יוצבו שלטי החברה במגרש ובמתקן האימונים של מחלקת הנוער והקבוצה הבוגרת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות