אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיליוני כרטיסים לאולימפיאדת ריו 2016 ימכרו ב-30-17 דולר צילום: אימג'בנק, Gettyimages

מיליוני כרטיסים לאולימפיאדת ריו 2016 ימכרו ב-30-17 דולר

7.5 מיליון כרטיסים יונפקו עבור 717 תחרויות בכל 28 ענפי הספורט המשתתפים, כולל טקסי הפתיחה והנעילה

17.09.2014, 15:04 | שירות כלכליסט

קרוב ל-3.8 מיליון כרטיסים עבור אולימפיאדת ריו ב-2016 יעלו עד 70 ריאל (30 דולר), בניסיון להלהיב את האוכלוסייה הברזילאית, כך נמסר אמש. 

קראו עוד בכלכליסט

מגרש כדורגל בפאבלות של ריו דה ז מגרש כדורגל בפאבלות של ריו דה ז'נרו. כרטיסים במחירים זולים יביאו עניים למגרשים? | צילום: איי פי מגרש כדורגל בפאבלות של ריו דה ז

בטווח של מחירים המיועדים להיות ברי השגה ככל האפשר, סכום כולל של 7.5 מיליון כרטיסים יונפקו עבור 717 תחרויות בכל 28 ענפי הספורט המשתתפים, כולל טקסי הפתיחה והסגירה.

הכרטיסים הזולים ביותר יעלו 40 ריאל (17 דולר). בעת ההכרזה על המחירים, הוועדה המארגנת טענה כי התכנית "נועדה להתחשב במקומיים", והמטרה היא "להביא את המשחקים לכולם".

טווח המחירים לכל התחרויות והטקסים מפורטים באתר של ריו 2016, ותכנית מכירת הכרטיסים המלאה תיחשף בנובמבר. באותו זמן יפרטו גם את לוח הזמנים של התחרויות ופרטים כיצד הציבור יוכל לקנות כרטיסים. עוד הוסבר כי השלב הבא יכלול " משפט קריאה לפעולה " לאוהדים להירשם , והציבור יוכל ליידע את המארגנים אילו תחרויות מעניינות אותם ביותר.

הם יקבלו לאחר מכן חדשות מותאמות להם אישית לגבי הספורט והספורטאים שמעניינים אותם, וכן עדכונים על "אירועים מרתקים" אחרים הקשורים לאולימפיאדה.

בתוך כך, נודע כי ענקית הכרטיסים הגרמנית CTS Eventim, ולא טיקטמאסטר האמריקאית, מונתה להיות ספרית שירותי הכרטיסים לאולימפיאדה ולמשחקים הפראולימפיים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות