אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ג'סיקה ראביט: השנים המאוחרות

PLAY

ג'סיקה ראביט: השנים המאוחרות

גורלם המזעזע של כוכבי האנימציה הנפלאים משנות השמונים והתשעים, שיר שמספר כמה קשה זה לקשור חבלים, גולש ברדיט מתעד את המתרחש בכוורת דבורים והאם ניתן לתפוס בריצה רכבת תחתית שפספסתם

17.09.2014, 18:43 | נמרוד צוק

<<< ל-Play הקודם - קינג קונג היה שם קודם: ההיסטוריה של הסטופ-מושן

1. רוג'ר ראביט? הוא הופיע באיזה סרט, לא?

יש בעולם מעט דברים עצובים כמו כוכב הוליוודי מזדקן, ששנותיו היפות מאחוריו ואיש לא מתעניין בו יותר. הסרטון קורע הלב והמופלא הבא מספק לנו הצצה ליקום המקביל בו ג'סיקה ורוג'ר ראביט הופכים למובטלים מוזנחים שגרים בטריילר, דונאלד דאק ודאפי דאק מטאטאים רחובות לפרנסתם, הדרדסים מתקנים כבישים וגארפילד הפך לכל כך שמן שצריך מנוף כדי להעביר אותו מהספה לארגז החול.

2. נהיה בקשר

יש לנו זוכה בפרס השיר האידיוטי של השנה: אחראים לו צמד קומיקאים נורבגים בשם Ylvis. הוא עוסק בסוגים שונים של קשרים (כאלה שעושים בחבל) ובקושי העצום לקשור בהצלחה את קשר נהגי המשאיות - ידע שנחוץ למי שרוצה להשיט סירת מפרש ודברים מסוג זה, כולל פזמון מדבק בהשראת "גנגנם סטייל".

3. המרוץ לתחתית

כמה מהר צריך לרוץ כדי לרדת מהרכבת התחתית של לונדון בתחנה אחת, לצאת לרחוב, להגיע לתחנה הבאה ולחזור לרציף בזמן כדי לתפוס אותה שוב? מסתבר שזה לגמרי אפשרי אם מתאמצים מספיק.

4. כוורת חוקרת

איך נראית כוורת דבורים, על תושבותיה הזמזמניות, במבט ממש קרוב מבפנים? לאחד מאנשי אתר reddit התמקמה מושבת דבורים על החלק החיצוני של החלון, והוא תיעד את ההתרחשות בווידאו מזווית לא שגרתית.

5. שיטת העז

מסיבה כלשהי קיים בעולם משחק בשם Goat Simulator, שכפי שניתן לנחש משמו מאפשר לשחקן להכנס לפרסותיה של עז ולעשות דברים של עיזים. מסיבה כלשהי יש אנשים שמוכנים לשלם על התענוג, ועכשיו הם יכולים לעשות את זה גם מהסמארטפון או הטאבלט שלהם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות