אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בנק באטלנטה רכש את זכויות השם של אצטדיון הבייסבול החדש ב-250 מיליון דולר צילום: אם סי טי

בנק באטלנטה רכש את זכויות השם של אצטדיון הבייסבול החדש ב-250 מיליון דולר

בנק סאן טראסט מאטלנטה חתם על חוזה ל-25 שנה שהופך אותו לשותף ובעל זכויות השם באצטדיון החדש שנבנה עבור אטלנטה ברייבס

18.09.2014, 15:39 | שירות כלכליסט

בנק סאן טראסט (SunTrust Banks) מאטלנטה חתם על חוזה ל-25 שנה שהופך אותו לשותף ובעל זכויות השם באצטדיון החדש שנבנה עבור אטלנטה ברייבס.  

קראו עוד בכלכליסט

שחקן בייסבול מאטלנטה ברייבס. יש הסכם חדש, צילום: אם סי טי שחקן בייסבול מאטלנטה ברייבס. יש הסכם חדש | צילום: אם סי טי שחקן בייסבול מאטלנטה ברייבס. יש הסכם חדש, צילום: אם סי טי

במקביל להכרזה על העסקה, השבוע החלה הבנייה של סאן טראסט פארק. האצטדיון צפוי להיות מוכן למשחק הפתיחה של עונת 2017.

בספורטס ביזנס ז'ורנל דיווחו כי שווי חוזה הספונסרשיפ עם סאן טראסט יעמוד על למעלה מ-10 מיליון דולר לשנה. סכום זה אמנם לא זכה לאישור מצד הקבוצה, אך פירושו שעבור כל תקופת החוזה תרוויח הקבוצה מינימום 250 מיליון דולר.

הברייבס הכריזו על התכניות לבנות מגרש חדש במחוז קוב בנובמבר של השנה שעברה. הבית הנוכחי של הקבוצה, טרנר פילד, נבנה ב-1996, ונועד במקור לארח תחרוית אתלטיקה באולימפיאדה שנערכה באותה השנה, מאז הוא הומר למגרש למשחקי ליגת הבייסבול (MLB). אולם, בברייבס החליטו לקדם תכניות להקמת אצטדיון חדש בזמן ל-2017, אז מסתיים חוזה השכירות שלהם עם טרנר פארק, בעלות של 672 מיליון דולר.

"זוהי הדמנות של פעם בדור לחבור לארגון מעולה שחולק איתנו את אותם ערכים הנוגעים לניצחונות ולקהילה", מסר יו"ר ומנכ"ל סאן טראסט, וויליאם רוג'רס ג'וניור.

"השותפות הזו מעניקה לסאן טראסט בולטות מוגברת ברמה האזורית והארצית, באמצעות מתקן ייחודי שימשוך אוהדים ומבקרים בכל השנה. חשוב מכך, השותפות הזו תעזור לנו להגיע לעוד אנשים בעודנו פועלים להגשמת היעד של הבנק שהוא הפיכת הדרך לרווחה פיננסית לפשוטה יותר".

טרי מגווירק, יו"ר ומנכ"ל הברייבס הוסיף: "המגרש החדש יסמל פרק חדש בסיפורה של אטלנטה ברייבס, ואנחנו נרגשים מכך שסאן טראסט החליטו להתבסס על הקשר ארוך השנים שלנו ולצאת יחד איתנו למסע הזה. לשני הארגונים שלנו קשרים עמוקים לאטלנטה ואוהדים נאמנים בדרום מזרח ולאורך המדינה. לא יכולנו לחשוב על שותפה מושלמת יותר, ואנחנו מצפים לזריקת הכדור הראשונה בסאן טראסט פארק ב-2017".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות