אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אכזבה בסיום ההתמחרות על הווילה של זיסר; ההצעה הגבוהה ביותר - 28 מיליון ש' צילום: ענר גרין

אכזבה בסיום ההתמחרות על הווילה של זיסר; ההצעה הגבוהה ביותר - 28 מיליון ש'

ההצעה המובילה כעת היא זו של מקורבי מוטי זיסר עצמו, מוטי גנץ ושאול זילברשטיין והיא רחוקה מהערכת השמאי שעמדה על כ-40 מיליון שקל; הכונס מטעם בנק לאומי מקווה לשפר את התוצאות בביהמ"ש

18.09.2014, 19:00 | זוהר שחר לוי ותומר ורון

הסתיימה ההתמחרות על רכישת הווילה של מוטי זיסר: רק אחד המציעים הסכים היום (ה') להעלות את הצעתו ל-28 מיליון שקלים, אך הכונס מטעם בנק לאומי מקווה כי יוכל לשפר ההצעות ואולי אף לקבל הצעות חדשות שיוגשו בהמשך לביהמ"ש.

ההצעה המובילה בסופה של ההתמחרות כעת היא זו של מקורבי מוטי זיסר עצמו, מוטי גנץ ושאול זילברשטיין והיא עומדת כעת על 28 מיליון שקל בלבד ואף שהערכת השמאי עמדה על כ-40 מיליון שקל.

בתחילת היום עמדה הצעתם של השניים על כ-20 מיליון ולצידה עמדו 2 הצעות נוספות. בהתמחרות שהתקיימה על ידי הכונס מטעם לאומי, עו"ד יניב אזרן ובנוכחות הכונס מטעם בנק הפועלים, עו"ד גיורא ארדינסט, הבהיר אזרן כי רצוי שהמציעים ישפרו את הצעתם ויתחילו אותה ב-28 מיליון שקל. גנץ וזילברשטיין היו היחידים שנענו לכך.

הווילה של מוטי זיסר בפ"ת. 28 מיליון שקל, צילום: ענר גרין הווילה של מוטי זיסר בפ"ת. 28 מיליון שקל | צילום: ענר גרין הווילה של מוטי זיסר בפ"ת. 28 מיליון שקל, צילום: ענר גרין

אולם, גם שיפור הצעתם אינה גורמת לשביעות רצון לא אצל הכונס מטעם לאומי המנהל את מכירת הנכס ולא אצל הכונס מטעם הפועלים לא חייב זיסר קרוב למיליארד שקל.

גורמים המקורבים להתמחרות אמרו היום ל"כלכליסט" כי גם אם תוגש ההצעה הנוכחית לביהמ"ש היא צפויה להתקבל בהתנגדויות רבות בעיקר מבנק הפועלים. עוד נודע כי עו"ד אזרן לא מתכוון להסתפק בהצעה הנוכחית והוא מתכוון לנסות ולקבל הצעות נוספות או להגדיל את זו וכי כל קפיצה במחיר תהיה כעת במיליון שקל. כך שלא בטוח שההצעה תוגש בקרוב לבית המשפט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות