אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשמית: אופ"א מחזירה את המשחקים לישראל צילום: יובל חן

רשמית: אופ"א מחזירה את המשחקים לישראל

התאחדות הכדורגל האירופית החליטה לבטל את האיסור על קיום משחקים בינלאומיים בישראל. אבי לוזון, שנטל חלק בישיבה: "הבטחתי שהמשחקים יחזרו ואני שמח שזה קרה"

18.09.2014, 22:22 | ynet

עכשיו זה סופי: המשחקים חוזרים לישראל. בישיבת הוועד הפועל של אופ"א שנערכה הערב (ה') בראשות הנשיא מישל פלאטיני ובנוכחות יו"ר ההתאחדות לשעבר, אבי לוזון, הוחלט פה אחד לבטל את האיסור על קיום משחקים בינלאומיים בארץ.

"הבטחתי שהמשחקים יחזרו לישראל לטובת הכדורגל שלנו, המדינה והנבחרת ואני שמח שזה קרה", אמר אבי לוזון, "עכשיו הקהל הישראלי יוכל להגיע ולתמוך בנבחרת במוקדמות היורו, כדי שנוכיח עד כמה הביתיות והזכות לארח משחקים במדינה שלנו היו נחוצות".

ההחלטה התקבלה אחרי שיו"ר ההתאחדות לכדורגל לשעבר ערך לאחרונה שיחות רבות עם ראשי וחברי אופ"א ושיכנע אותם להשיב את המשחקים לישראל. גם שובה של הליגה המקומית לפעילות סייעה להחזרת המשחקים לישראל.

ארבע הנציגות הישראליות אומנם הודחו מהמפעלים האירופים, אבל ההחלטה משמעותית מאוד עבור נבחרות ישראל, בעיקר הבוגרת שמשחקה הביתי מול בלגיה במוקדמות יורו 2016 הוזז ל-31 במרץ בעקבות המצב הבטחוני ומבצע "צוק איתן".

אבי לוזון , צילום: ראובן שוורץ אבי לוזון | צילום: ראובן שוורץ אבי לוזון , צילום: ראובן שוורץ

כעת הנבחרת של אלי גוטמן תארח את בוסניה ב-16 בנובמבר באצטדיון "סמי עופר" בחיפה למשחק רשמי ראשון מאז הטילה אופ"א את האיסור.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות