אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יוניליוור תאפשר ליזמים להציע פתרונות טכנולוגיים למותגי החברה צילום: עמית שעל

יוניליוור תאפשר ליזמים להציע פתרונות טכנולוגיים למותגי החברה

יוניליוור מציעה להעניק לחברות קטנות הזדמנות לעבוד עם חברה בינלאומית שבבעלותה מאות מותגים הנמכרים במאות מדינות ברחבי העולם ונמצאים בשימוש יומיומי על ידי 2 מיליארד צרכנים

22.09.2014, 08:51 | נורית קדוש
יוניליוור העולמית משיקה פרויקט במסגרתו תאפשר לחברות סטארט אפ ויזמים להציע רעיונות ופתרונות טכנולוגיים למותגי החברה. יוניליוור מציעה להעניק לחברות קטנות הזדמנות לעבוד עם חברה בינלאומית שבבעלותה מאות מותגים הנמכרים במאות מדינות ברחבי העולם ונמצאים בשימוש יומיומי על ידי 2 מיליארד צרכנים.

ענת גבריאל , צילום: נמרוד גליקמן ענת גבריאל | צילום: נמרוד גליקמן ענת גבריאל , צילום: נמרוד גליקמן

היוזמה של יוניליוור מזכירה פעילות דומה שנקטה בה פרוקטר אנד גמבל כבר לפני מספר שנים. באתר ייעודי שהוקם לטובת הפרויקט, מפרסמת יוניליוור רשימה משתנה של אתגרים שצוותי המותגים של יוניליוור מחפשים פתרונות טכנולוגיים עבורם, והיזמים מוזמנים לזהות את הפרוייקט הרלוונטי עבורם ולהציע פתרונות. הרעיונות הטובים ביותר יזכו למימון לצורך פיתוח הרעיון וליווי מקצועי.

לדברי יו"ר ומנכ"ל יוניליוור ישראל ענת גבריאל, "יוניליוור מאמינה כי רעיונות טובים יכולים להגיע מכל אחד ולא בהכרח מתוך החברה. פרויקט החממה הוא הדרך של החברה לטפח ולפתח רעיונות חדשניים הנמצאים בקהילת היזמים בכל העולם, וליצור חיבור בין יזמים וחברות קטנות לבין חברה גדולה כמו יוניליוור".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות