אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כלל ביטוח העבירה את מתקן ההתאוששות מאסון שלה מתל אביב להרצליה צילום: shutterstock

כלל ביטוח העבירה את מתקן ההתאוששות מאסון שלה מתל אביב להרצליה

המתקן הועבר על ידי חברת Tif-all בפרויקט שהיקפו כשני מיליון שקל. המעבר עצמו התבצע במשך יממה וחצי ונוהל כפרויקט Turn Key

22.09.2014, 16:19 | שירות כלכליסט
חברת Tif-all, המתמחה במעברים טכנולוגיים ותפעוליים, העבירה מתל אביב להרצליה את המתקן האקטיבי להתאוששות מאסון (DR - Disaster Recovery) של חברת כלל ביטוח בפרויקט שהיקפו הכספי הינו כ-2 מיליון שקל. המעבר נוהל כפרויקט Turn Key שהקיף את כלל ההיבטים הטכנולוגיים והתפעוליים הנדרשים.

קראו עוד בכלכליסט

התהליך כולו נוהל בלוח זמנים של שבועות בודדים והמעבר עצמו התבצע במשך יממה וחצי. מהלך המעבר לווה בעבודה סביב השעון, בטיפול בפירוק ובשינוע מהאתר בתל אביב וכן בהרכבה ובחיווט של הציוד באתר בהרצליה. לצורך הפרויקט, בוצעו: מיפוי מלא, תכנון, העברה והעמדה מחדש של תשתיות, שרתים, מערכות המחשוב, האחסון והתקשורת של כלל ביטוח.

כלל ביטוח העבירה את מתקן ההתאוששות מאסון שלה מתל אביב להרצליה , צילום: shutterstock כלל ביטוח העבירה את מתקן ההתאוששות מאסון שלה מתל אביב להרצליה | צילום: shutterstock כלל ביטוח העבירה את מתקן ההתאוששות מאסון שלה מתל אביב להרצליה , צילום: shutterstock

לצד הניהול הכולל של הפרויקט, נוהל כל חלק מרכזי בפרויקט – תחום השרתים, התקשורת והאחסון – על ידי מנהל פרויקט ייעודי. בשל מורכבות האתגרים במעבר, השתמשו בציוד לוגיסטי מיוחד ומורכב ובמתודולוגיות סדורות שפותחו לצורך המעבר.

"הפרויקט רחב ההיקף של מעבר חדר המחשב שלנו להרצליה הוא אחד המהלכים הקריטיים והמורכבים בכלל ביטוח בעת האחרונה, מהלך הנוגע לכל חלקי הארגון", אמר תמיר גבאי, מנהל מחלקת תקשורת, אבטחת מידע וטלפוניה בכלל ביטוח. 

מנכ"ל Tif-all קובי אבקסיס הסביר: "פרויקט מעבר ה-DR של כלל ביטוח הוא אחד מפרויקטי המעברים הטכנולוגיים הגדולים שבוצעו בישראל בעת האחרונה. מדובר בפרויקט מורכב מאוד מבחינה טכנולוגית ותפעולית". אבקסיס הוסיף: "אחד היתרונות במעבר זה היה השימוש בצוותים נפרדים לפרוק והרכבת הציוד ולגישור השרתים. צוותי הגישור, המסדרים את הכבלים והחוטים באתר, התמחו בעבודה זו בלבד והבטיחו מראה אסתטי של המתקן באתר החדש".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות