אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Deloitte בריטמן אלמגור זהר רוכשת את הפעילות של סקר צילום: אוראל כהן

Deloitte בריטמן אלמגור זהר רוכשת את הפעילות של סקר

50 עובדי סקר ו-3 שותפי החברה צפויים להצטרף לדלויט. בין לקוחות החברה ניתן למצוא כמה מהחברות המובילות במשק וביניהן טבע, תנובה, מגדל ומכבי שירותי בריאות

28.09.2014, 15:57 | מאיר אורבך

Deloitte בריטמן אלמגור זהר רוכשת את הפעילות של חברת "סקר", המתמחה בעיקר במתן ייעוץ ופתרונות בתחומי ה-IT. לפני כשנתיים רכשה דלויט את טריגר פורסייט, ורק לאחרונה מיזגה פירמת ראיית החשבון והייעוץ גם את חברת אקספרטו.

קראו עוד בכלכליסט

בעקבות המיזוג יצטרפו 50 עובדי סקר וכן 3 שותפי החברה : יצחק חלדי, ברוך רוטשילד וישראל ליבוביץ', שימשיכו בניהול החברה, לדלויט. בין לקוחות סקר ניתן למצוא את החברות המובילות במשק וביניהן טבע, תנובה, אמדוקס, מגדל, פסגות, קבוצת אלון, מכבי, משרד הבריאות ועוד רבות אחרות.

רו"ח אילן בירנפלד, צילום: ענר גרין רו"ח אילן בירנפלד | צילום: ענר גרין רו"ח אילן בירנפלד, צילום: ענר גרין

לדברי אילן בירנפלד, יו"ר ומנהל עסקים ראשי של Deloitte בריטמן אלמגור זהר, "כבר היום אנו יכולים לראות את התלות הקיימת של כלל המגזרים במשק בתשתיות המבוססות מערכות מידע מתקדמות, וככל שהזמן יחלוף הקשר צפוי רק ללכת ולהעמיק. מנהל שרוצה להוביל את ארגונו בשוק תחרותי ורגולטורי, חייב ללמוד איך למנף את מערכות המידע ותועלתן לטובת הגוף אותו הוא מנהל".

מערך הייעוץ של Deloitte בריטמן אלמגור זהר מונה למעלה מ- 300 יועצים ומהווה חלק ממערך גלובלי שפועל בתחום שנים רבות עבור חברות מובילות בעולם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות