אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למה Destiny מדכא את המאסטר צ'יף?

PLAY

למה Destiny מדכא את המאסטר צ'יף?

משחק הדגל החדש של סטודיו באנג'י מאפיל על Halo האגדי - למרות שהגיבורים שלו עוסקים באופנה יותר מבחיסול מפלצות, קונאן אובריאן פותר את בעיית האייפון המתכופף ועטיפות האלבומים שגדלתם עליהם הופכות לאנימציות gif

28.09.2014, 18:10 | נמרוד צוק

<<< ל-Play הקודם - בואו לצד האפל. הפעם באמת שיש לנו עוגיות

1. הגורל שלנו הוא למחזר משחקים

האם Destiny, הלהיט החדש של יצרנית המשחקים באנג'י, גונב בחופשיות מסדרת Halo אותה פיתחה בעבר החברה? איך נראות דמויות המשחק כשהן חושפות את הצד המגוחך שלהן? ומה חושב על כל זה המאסטר צ'יף? הסרטון הבא חושף את האמת המזעזעת.

 

 

2. אייפון? זה לא לגברים אמיתיים

 

בימים האחרונים אי אפשר היה לפתוח דפדפן מבלי להתקל בעוד אייטם או פוסט שעוסק בגילוי המרעיש כי הפעלת לחץ פיזי לא מתון על מכשירי האייפון 6 תגרום להם להתעקם. לקונאן אובריאן יש רעיון יצירתי, גם אם מעט בוטה עבור המתחרות איך למנף את זה לתועלתן - שמודגם בסרטון הפרסומת הפיקטיבי הבא.

3. מריח כמו אנימציית gif

איך יראו עטיפות אלבומים קאנוניים כמו "Nevermind" של נירוונה, "Ride the Lightning" של מטאליקה או "Hallo Nasty" של הביסטי בויז בגרסאות שהופכות אותם מדמות סטטית לאנימציות gif מעגליות? הטאמבלר המרשים של JB עונה על השאלה.

4. ג'ון אוליבר נגד מלגת הביקיני

אוליבר הגאון עשה זאת שוב: בתוכנית האחרונה שלו חשף הקומיקאי את ההונאה מאחורי תוכנית המלגות של תחרות מיס אמריקה, שמציעה לכאורה עשרות מליוני דולרים למימון לימודים גבוהים למשתתפות התחרות ובפועל מציעה שבריר מהסכום. על הדרך, הוא נכנס באלגנטיות בכל הרעיון של הצבת נשים כקישוט בתחרויות יופי.

5. 34 שנים במשרד

איך השתנה שולחן העבודה הטיפוסי והציוד הדיגיטלי שעליו מאז 1980 ועד היום? הסרטון הבא משייט באלגנטיות דרך השינויים.

שולחן העבודה: הבדל של שלושה עשורים שולחן העבודה: הבדל של שלושה עשורים שולחן העבודה: הבדל של שלושה עשורים

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות