אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קמהדע הרחיבה פעם נוספת את הסכם האספקה של תרופת ה-Glassia צילום: תומי הרפז

קמהדע הרחיבה פעם נוספת את הסכם האספקה של תרופת ה-Glassia

הרחבת הסכם ההפצה עם בקסטר תניב לקמהדע הכנסה של 26 מיליון דולר - בסה"כ יתרום ההסכם לחברה עד 2017 הכנסות של לפחות 191 מיליון דולר

29.09.2014, 15:15 | מיקי גרינפלד

קמהדעהודיעה היום (ב') על הרחבה שנייה של אספקת Glassia במסגרת ההסכם האסטרטגי עם תחום הביופרמצבטיקה של חברת בקסטר הבינלאומית שנחתם בשנת 2010. ההרחבה הראשונה של ההסכם נעשתה במאי 2013.

הרחבת ההסכם מבטיחה לקמהדע הכנסה של 26 מיליון דולר נוספים ממכירות Glassia עד סוף 2017. כתוצאה מכך, קמהדע צופה כי ההכנסות המצטברות מההסכם האמור מאוקטובר 2010 יגיעו עד סוף 2017 למינימום של 191 מיליון דולר.  

בהסכם המקורי שנחתם בשנת 2010 עמד המינימום על 110 מיליון דולר, ולאחר ההרחבה הראשונה מ-2013 עמד סכום המינימום על 165 מיליון דולר. .

Glassia  היא תרופת אלפא-1 אנטיטריפסין (AAT) במצב נוזלי המוכנה לעירוי של החברה לטיפול כרוני בחולים במחלת החסר הגנטי בחלבון אלפא-1.

קמהדע מפתחת, מייצרת, משווקת ומוכרת תרופות ייחודיות להצלת חיים, באמצעות טכנולוגיה ייחודית לטיהור והפרדת חלבונים, ומתמקדת בתרופות יתום.

בשנת 2010 חתמו קמהדע ובקסטר על הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי בלעדי להפצה ולרישיון של Glassia. במסגרת ההסכם, בקסטר היא המשווקת הבלעדית של Glassia בארה"ב, קנדה, אוסטרליה וניו זילנד, והיא מורשית לייצר Glassia, תוך שימוש בטכנולוגיה של קמהדע במתקן בקסטר, למכירות במדינות אלו.

המעבר לתשלומי תמלוגים עבור Glassia המיוצרים על ידי בקסטר צפוי להתחיל לא לפני 2018. עד אז, קמהדע תמשיך לייצר את Glassia להפצה על ידי בקסטר. קמהדע בטוחה ביכולתה לתמוך בגידול בביקוש מבקסטר לאורך כל תקופת ההסכם המתוקן.

"אנו שמחים להודיע על הרחבה שנייה של מינימום הרכישות בהסכם האסטרטגי שלנו עם בקסטר, שמתקף את הגידול בנתח השוק של Glassia בארה"ב ומדגיש את כוחו של הסכם השותפות שלנו עם בקסטר. הבטחת הכנסות עד סוף 2017 מספק לנו ראות טובה יותר לגבי ההכנסות לשנים הקרובות. הגידול הצפוי במכירות Glassia מדגיש את הערך ההולך וגדל של ליבת עסקי התרופות מבוססות החלבון שלנו.", אמר דוד צור, שותף מייסד והמנכ"ל של קמהדע.

דוד צור מנכ"ל קמהדע, צילום: תומי הרפז דוד צור מנכ"ל קמהדע | צילום: תומי הרפז דוד צור מנכ"ל קמהדע, צילום: תומי הרפז

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות